Logo eKatalog Logo AutoCont

FortiWeb - firewall webových aplikací

Firewall webových aplikací FortiWeb™ chrání webové aplikace a internetový provoz před útokem a ztrátou dat. Zařízení FortiWeb nabízí více než tradiční firewally webových aplikací – mimo jiné poskytuje vynucování zabezpečení XML, akceleraci aplikací a vyvažování zátěže serverů. Zařízení FortiWeb využívá pokročilé technologie pro obousměrnou ochranu proti škodlivým zdrojům, DoS útokům na aplikační vrstvě a propracovaným útokům typu SQL injection nebo cross-site scripting. Zařízení FortiWeb pomáhají předcházet krádeži identity, finančním podvodům a útokům typu DoS. Umožňují monitoring a vynucování zákonných povinností, oborových standardů a interních pravidel.

Modelová řada FortiWeb zahrnuje zařízení pro střední a velké podniky a poskytovatele aplikačních služeb a SaaS, které výrazně zkracují dobu implementace a zjednodušují zavádění a ochranu webových aplikací.

Více info

Cisco ochrana proti ransomware

Cisco nabízí ucelený koncept bezpečnostních řešení, které aplikuje přes různé vrstvy. Ať již to jsou firewally nové generace s více vrstvou inspekcí provozu, kontentové brány pro webový či e-mailový provoz nebo řešení pokrývající oblast DNS (Domain Name Server) požadavků. V kombinaci s unikátním prvkem Advanced Malware Protection (retrospektivní analýza malware), kterou lze zalicencovat napříč celou infrastrukturou od koncových bodů přes Intrusion and Prevention systémy (IPS) nové generace, firewally nové generace a také přes zmiňované kontentové webové a e-mailové brány mohou organizace získat ucelený koncept ochrany proti útokům nulového dne. Jak koncept funguje?

Více info

Rok ochrany navíc zdarma u Kaspersky Lab

Včetně patentované technologie proti ransomware. Společnost Kaspersky Lab nabízí 1 rok zdarma navíc ke všem 2 letým licencím u firemních produktů (5-999 licencí). Zákazníci mohou nabídky využít až do 31. 12. 2016 na nové, přechodové licence včetně obnov již stávajících licencí. Nejprodávanějším řešením je Kaspersky Endpoint Security, které kombinuje patch management aplikací třetích stran, inventář HW/SW, distribuci softwaru nebo celých operačních systémů, reporty do SIEM, šifrování, MDM, kontrolu aplikací/webu/zařízení a antimalwarovou ochranu pod jednu centrální správu, ze které lze jednoduše vzdáleně přistupovat na koncové body.

Více info

ESET ochrání zákazníky po 3 roky za cenu 2

Výhodnou nabídku pro nové zákazníky připravila na začátek podzimní sezóny antivirová společnost ESET. Všichni, kdo si v období do konce roku zakoupí jakýkoli produkt určený pro domácnosti nebo firemní klientelu, získají za cenu dvouleté licence tři roky ochrany před kybernetickými hrozbami. Zvýhodněnou nabídku lze kombinovat se slevami pro školství, zdravotnictví, neziskové organizace, subjekty veřejné správy a ZTP, ZTP/P. Nevztahuje se však na studentské slevy na ISIC/ITIC/ALIVE.

Více info

Bezpečnostní architektura Security Fabric

Internet věcí, cloud computing, virtualizace či využívání soukromých zařízení ve firemních sítích přináší netušené možnosti rozvoje moderního podnikání, zároveň však nové hrozby a bezpečnostní rizika. Aktuální problémy kybernetické bezpečnosti řeší společnost Fortinet bezpečnostní architekturou Security Fabric, která poskytuje škálovatelnou, širokospektrou ochranu proti bezpečnostním hrozbám pomocí úzce provázané, účinné bezpečnostní infrastruktury. Advanced Threat Protection (ATP) společně s bezpečnostní architekturou Security Fabric využívají dynamickou analýzu a informace z řešení FortiSandbox na ochranu proti dnešním nejpokročilejším hrozbám a útokům.

Více info

Celková ochrana sítě a dat s Kerio Control NG500

Hardwarová zařízení Kerio Control jsou komplexním řešením pro unifikované zabezpečení sítě (UTM), které vám zajistí celkovou ochranu sítě a dat pomocí Next-Generation Firewallu.

Více info