Logo eKatalog Logo AutoCont

Revoluce na poli tisku

Pomůžeme vám vybrat dokonalou tiskárnu HP
Super modely. Produktivní, inteligentní a zabezpečené.

Multifunkční tiskárny A3 společnosti HP
Nová generace A3 zařízení, v němž nechybí HP PageWide, barevné a černobílé laserové tiskárny, vysoká variabilita příslušenství a široké možnosti dokončování.

Výjimečná cena barevného tisku s technologií PageWide
Zvolte zařízení, které tiskne rychleji než obdobné multifunkční tiskárny, a navíc při nejnižších celkových nákladech na vlastnictví v dané třídě. Získejte špičkový výkon bez kompromisů.

Neuvěřitelná rychlost. Mimořádná užitná hodnota. Zcela nový způsob tisku.
Tajemstvím cenově dostupného barevného tisku PageWide a fenomenální rychlosti je tisková lišta, která při jediném průchodu potiskne celou šíři stránky.

Maximální dostupnost zařízení
Nová cloudová technologie a jednoduchá konstrukce vám ušetří čas se servisem zařízení.

Nejbezpečnější tisk od společnosti HP
Zabezpečení dat, dokumentů a zařízení. Nejbezpečnější tiskárny HP formátu A3.

Originální tonerové kazety HP
Každá originální tonerová kazeta HP je navržena tak, aby odpovídala velikosti a rychlosti vaší tiskárny, její zapékací teplotě a typu papíru. Ve spojení s vaší tiskárnou HP LaserJet přináší tento tiskový systém ohromující, konzistentní kvalitu tisku a výkon bez kompromisů.

Navrženo tak, aby fungovalo poprvé a pokaždé
Spolehněte se na originální kazety HP a jejich konzistentní výkon.

Více info

Panoramatický displej

34" prohnutý panoramatický LED displej Samsung s netradičním formátem 21:9 a rozlišením 3.440 x 1.440 je skutečnou perlou. Budete si při zábavě připadat jako v kokpitu a při práci si naskládáte okna vedle sebe, aniž byste potřebovali dva monitory.

20 450 | 24 745 s dph
Více info

Tiskněte rychle a úsporně

Tiskárna HP LaserJet M506dn se pyšní rychlostí výtisku první stránky za méně než 8,5 sekundy z režimu spánku, který šetří energii. Má nejnižší spotřebu energie ve své třídě, víceúrovňové zabezpečení a nyní ještě kvalitnější výtisky. Možnost připojení USB, ethernet, WiFi. Oboustranný tisk.

10 723 | 12 975 s dph
Více info

Praktické a pohodlné

Kompletní barevné laserové MF zařízení Canon i-SENSYS MF729Cx nabízí tisk A4, oboustranný tisk a skenování rychl. 20str./min. duplexní podavač na 50 listů. Podpora cloudu, technologie NFC. Tiskněte bezproblémově v kanceláři i mimo ni a pracujte na NB, tabletu nebo smartphonu. S funkcí zabezpečeného tisku.

11 960 | 14 472 s dph
Více info

Dejte sbohem inkoustovým kazetám

Inkoustový tankový systém v multifunkci L1455 zajišťuje cenově výhodné výtisky formátu A4 a A3. Doplňování pomocí samostatných lahviček s inkoustem je otázkou okamžiku díky technologii rychlého doplňování, přehlednému značení lahviček a tryskám bez kapání. Formát A3, tisk, sken, fax bez PC, podavač, duplex, 4800x1200 dpi, 32/20 ppm, Wifi.

20 901 | 25 290 s dph
Více info

Udržte si produktivitu

Maximalizujte své tiskové prostředí s prostorově úsporným provedením HP Print Forward Design a cenově dostupným barevným tiskem a inkoustovou multifunkcí HP Officejet Pro 8730. Rychlost tisku 24 čb a 20 color str./min. Možnosti připojení USB, LAN, WiFi – NFC, fax, 2400x 1200dpi, 512MB, dotykový LCD, automatický podavač (ADF), duplex.

7 775 | 9 408 s dph
Více info

Rychlý tisk, skenování a kopírování

Všechny funkce v malém, ale spolehlivém provedení s nízkými provozními náklady. Multifunkční tiskárna LaserJet Pro 400 MFP M426dw dokončí klíčové úlohy rychleji a ochrání je před hrozbami. Rychlost tisku až 38 stran/min. Možnosti připojení: USB, ethernet, WiFi. Oboustranný tisk. Vstupní podavač ADF.

7 464 | 9 031 s dph
Více info