Hlavním tématem IT pro Byznys byla digitální transformace

Praha (31. května 2017) – Koncem května se v pražském hotelu Pyramida konal druhý ročník konference IT pro Byznys, pořádané společností AutoCont. Hlavním tématem konference byly informační systémy, aplikační řešení a bezpečnost v době digitální transformace.

23. května se do pražského hotelu Pyramida sjelo 200 hostů společnosti AutoCont, aby se seznámili s novinkami, které s sebou přináší digitální revoluce. Dopolednímu společnému programu vévodila přednáška Jana Zadáka, jednoho z nejvýše celosvětově postavených českých manažerů, se svou přednáškou na téma "Leadership v éře digitalizace". Své názory a představy k současným trendům v IT představili: Jaroslav Biolek (předseda představenstva, AutoCont CZ), Ondřej Novodvorský (ředitel segment malých a středních podniků Microsoft) a Petr Havlík (obchodní ředitel IBM).

V odpoledních blocích bylo podrobněji uvedeno revoluční téma, kterým je nový informační systém Microsoft Dynamics 365 navržený pro cloud. Specialisté AutoContu hovořili o vlastních produktech a řešeních pro podnikovou efektivitu a bezpečnost dokumentů i informací, které na prostředí Dynamics 365 a Office 365 navazují. Hosté viděli, co vše v oblasti bezpečnosti firemních dat a informací může AutoCont poskytnout v souvislosti s IBM technologiemi nebo jaké dopady na firmy mají směrnice GDPR, eIDAS a podobné, a jak se na ně připravit. Praktické využití aplikačních řešení se zaměřilo především na odvětví obchodu, služeb, výrobních podniků a finanční sféry.

„Jistě jste se i ve vašem oboru, setkali s tím, že firmy stále častěji přemýšlejí nad tím, jak využít pro své podnikání možností, které přináší digitální revoluce. A to buď, aby vůbec přežily, anebo získaly náskok, zvýšily efektivitu nebo konkurenceschopnost. V rámci naší květnové konference jsme se naše hosty snažili inspirovat novinkami, které přináší některé technologie a jejich možnosti v době digitální transformace i tím, jak jich někteří naši zákazníci v ČR již prakticky využívají,“ uvádí Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing společnosti AutoCont CZ a.s.

Kromě všech účastníků patří poděkování také partnerům konference, společnostem Microsoft, IBM, Datalogic, Nintex, Aplle, HP Inc., Dell, Epson, Intel, Fortinet, a mediálnímu domu Economia.

Atmosféru akce více dokreslí i fotografie a krátké video z akce.