Logo eKatalog Logo AutoCont

Novinky v Microsoft Office365

Microsoft Planner
Dejte týmové práci řád a dosáhněte vyšší produktivity. V Planneru budou vaše týmy jednoduše vytvářet nové plány, uspořádávat a přiřazovat úkoly, sdílet soubory, chatovat o aktuálních pracovních záležitostech a získávat aktuální informace o postupu projektů. Microsoft Planner je součástí všech edic Office 365 řady Business (Essentials, Business, Premium) i Enterprise (E1, E3, E4).

Microsoft Flow
Vytvořte automatizované pracovní postupy mezi vašimi oblíbenými aplikacemi a službami, abyste dostávali oznámení, synchronizovali soubory, shromažďovali data a podobně. Převeďte opakující se úkoly na pracovní postupy. Jenom na několik kliknutí můžete třeba zachytávat tweety a přidávat je jako potenciální zákazníky do Dynamics 365, předplatitele v Mailchimpu apod. Díky mobilní aplikaci Microsoft Flow pro iOS nebo Android můžete jediným klepnutím na tlačítko získávat oznámení, spravovat toky nebo aktivovat toky, které se spouštějí ručně. Microsoft Flow je součástí všech edic Office 365 řady Business (Essentials, Business, Premium) i Enterprise (E1, E3, E4).

Více info

Veeam pro fyzické stanice a cloud

Jako stávající zákazník můžete od společnosti Veeam získat podstatně lepší ochranu díky produktům Veeam Agent pro Microsoft Windows a Veeam Agent pro Linux, který chrání fyzické servery (s OS Windows nebo Linux), koncové body (NB/PC), virtuální počítače využívající cloud Amazon Web Services (AWS) nebo MS Azure a Veeam Backup pro MS Office 365, který chrání poštovní schránky aplikace MS Office 365. Jako stávající zákazník získáte tato nová řešení zdarma a bez omezení až na 1 rok.

Více info

Vývojářské nástroje Intel

Jako oficiální Intel® Software Development Products Reseller nabízíme zákazníkům v České a Slovenské republice kompletní portfolio vývojářských nástrojů Intel®. Některé z nich najdete i v našem online katalogu. Kompletní aktuální nabídku a nebo licenční radu žádejte od našeho nejbližšího obchodního zastoupení.

Více info

Komplexní řešení pro koncová zařízení v cloudu

VMware Workspace ONE je jednoduchá a bezpečná podniková platforma, prostřednictvím které lze dodávat a efektivně spravovat veškeré aplikace na jakémkoliv smartphonu, tabletu či notebooku. Tato platforma v sobě zahrnuje jistou úroveň uživatelské samoobsluhy včetně singlesign on přístupu ke cloudovým, mobilním a Windows aplikacím. Zároveň, díky integrování identity managementu, real-time doručování aplikací a podnikového mobility managementu, Workspace ONE snižuje nebezepčí úniku dat a modernizuje tradiční IT operace a procesy k využití v mobilní cloudové éře.

Více info

Nové funkcionality v Kerio Connect 9.2

Spolupráce a komunikace je díky Kerio Connect 9.2 jednodušší než kdykoliv dříve. Přináší spoustu nových funkcionalit jako je nová desktopová aplikace pro Windows a Mac, integraci se Spark by Readdle, integraci s MyKerio a další.

Více info

Citrix získal společnost Unidesk

Citrix oznámil v lednu akvizici fy Unidesk, leadera řešení pro „layering“ Windows aplikací, které separuje aplikace od OS, a tím radikálně zjednodušuje správu imagů a virtualizovaných aplikací. Díky Unidesk lze virtualizovat 99,5% všech existujících aplikací, uživatelé mohou přidávat aplikace za běhu virtuální relace a trvale si přizpůsobovat pracovní prostředí. Unidesk nahradí původní technologie a zjednoduší správu Citrixové farmy.

Více info

Arcserve představuje novou řadu 8000

Úspěšná „all in one“ backup řešení typu HW appliance. Tato řada je navržena pro potřeby enterprise podniků, tedy přináší vysoký výkon a škálovatelnost pro neustálý růst dat. Modely řady 8000 jsou k dispozici ve 4 základních modelech 8100, 8200, 8300 a 8400 a ochrání data o zdrojové kapacitě 9 až 240 TB.

Více info