Logo eKatalog Logo AutoCont

Distribuce obsahu na profi monitory do více lokalit

Síť prodejen? Rozlehlý výrobní nebo kancelářský areál? Všude tam dokážeme rozvést digitální obsah z centrálního místa do jednotlivých monitorů nebo skupin monitorů pouze po síti LAN/WAN. Marketingový a informační obsah dostanete poutavě přímo k cílové skupině, ať už jsou to zákazníci, klienti, občané nebo pracovníci výroby. Distribuce po lokální nebo rozlehlé síti. Velikost panelů od 10“. Montujeme a spravujeme sítě monitorů po celé ČR. Naše vlastní servisní síť pokrývá všechny regiony. Vždy vám budeme nablízku.

Náš tip:
Unikátní 10“ profi panel, který může být vybaven wifi nebo napájením PoE, stačí mu pouze připojení přes Ethernet nebo napájecí kabel. Může být vybaven také DVB-T tunerem. Připomíná „fotorámeček“, ale je to profi monitor se svítivostí 400cd/m a garancí provozu 16/7 a integrovaným přehrávačem, LAN/wifi.

Více info

Projektor FULL HD s plátnem zdarma

Projektor Epson EH-TW5350 vám vykouzlí vánoční pohodu na velké ploše nyní s plátnem zdarma. Full HD rozlišení, světelný výkon 2200 Ansi lumenů a záruka 3 roky na lampu, stačí jen zapojit a sledovat, Možnosti připojení: HDMIx2, MHL, WiFi direct, VGA.

16 438 | 19 890 s dph
Více info

Nejen pro Mac s 5K rozlišením

Užasná ostrost a čistota obrazu v rozlišení Ultra HD 5120×2880, sedmkrát více než u displejů Full HD. Výsledkem je špičkový vizuální zážitek, který fotografiím a filmům zaručuje vynikající realističnost, hloubku a ostrost. Skvělý pro designéry a grafiky. Přesné přizpůsobení a kalibrování barev, 12bitová LUT tabulka. Repro Harman Kardon 2x16W. Připojíte k počítačům Mac i Windows.

22 626 | 27 377 s dph
Více info

Zachyťte vaše vzpomínky v ohromující kvalitě

Výkonná MF tiskárna Canon PIXMA TS8050 přináší tisk fotografií ve špičkové kvalitě. Systém 6 samostatných inkoustů zlepšuje vyjádření stínů, snižuje zrnitost, tiskne v sytých barvách a s ostrými texty Rychlá a snadná obsluha, tisk ze smartphonů a tabletů.

3 829 | 4 633 s dph
Více info

Tiskněte s polovičními náklady

S plně vybavenou multifunkční tiskárnou HP OfficeJet pro 8715u budete barevně tisknout v profesionální kvalitě s až polovičními náklady na stránku v porovnání s laserovými tiskárnami. Udržte si produktivitu a zvládejte velkoobjemové úlohy s všestrannými funkcemi tisku, faxování, skenování a kopírování. Nyní máte možnost získat MFP HP řadu OFFICE JET PRO 8715, 8720 a 8730 s tříletou zárukou a možnosti vykoupení vaší staré tiskárny.

4 003 | 4 844 s dph
Více info

Všestranná tiskárna pro home office

Nové inkoustové barevné multifunkční zařízení HP Officejet Pro 8730 A4 s prostorově úsporným provedením HP Print Forward Design a cenově dostupným barevným tiskem v profesionální kvalitě. Udržte si produktivitu s všestrannou tiskárnou, která byla navržena pro podnikové a home office prostředí s vysokým zatížením, rychlostí tisku až 24/20 stran/min. čb/color. s oboustranným skenováním a tiskem.

8 201 | 9 923 s dph
Více info

Tiskový výkon a silné zabezpečení

Výkonná černobílá laserová tiskárna HP LaserJet Pro M402dn vytiskne vaše dokumenty oboustranně rychlostí až 38 str./min., připojení – USB 2.0 Ethernet (LAN), HP ePrint AirPrint Google Cloud Print.

6 039 | 7 307 s dph
Více info