Různé řady serverů IBM Power Systems pro vaše potřeby

Systémy IBM Power Systems jsou navrženy tak, aby zvládly nejpokročilejší datové aplikace - od kritických pracovních úloh, které provozujete dnes, až po přicházející potřeby přinášející využití umělé inteligence. Najděte server, který odpovídá vašim pracovním zatížením, IT prostředí a rozpočtu.

Akcelerované servery s vestavěným GPU

server

Tato řada serverů je vybavena přední akcelerační technologií a poskytuje bezkonkurenční výkon pro moderní High Performance Computing, analytické úlohy a zadání spojená s umělou inteligencí. Jedná se o IT infrastrukturu přepracovanou pro využití přicházejících podnikových potřeb.
Ucelený přehled akcelerovaných serverů

Podnikové servery, bezpečné a automatizované

server

Vysoce dostupné servery s funkcionalitami zahrnujícími OpenStack cloud management a open source automatizaci. Díky rychlé škálovatelnosti a zjednodušené údržbě a správě poskytují tyto servery flexibilitu při přechodu na cloudovou infrastrukturu.
Ucelený přehled podnikových serverů

Scale-out servery s flexibilní infrastrukturou

server

Výkonná a flexibilní řada serverů pro kritické aplikace v prostředích operačních systémů IBM, AIX či Linux BM. Získejte až 2x lepší cenový výkon, než který nabízejí možnosti x86.
Ucelený přehled Scale-out serverů

Hyperkonvergované systémy

server

Hyperkonvergované systémy IBM připravované ve spolupráci s firmou Nutanix umožňují jednoduché nasazení podnikového cloudu a řízení výpočetních zdrojů, úložiště a sítě pro všechny kritické aplikace prostřednictvím jediného ovládacího panelu.
Ucelený přehled hyperkovergovaných systémů