AutoCont získal tři ocenění Partner roku 2015 od Hewlett-Packard Enterprise

Praha (březen 2016) – Společnost Hewlett-Packard Enterpise oceňovala své nejlepší partnery za rok 2015. AutoCont bodoval ve třech ze čtyř resellerských kategorií, konkrétně v oblastech Servery, Storage a Technology Services.

Společnost Hewlett-Packard Enterprise (dále HPE) vznikla 1. 11. 2015 rozdělením Hewlett-Packard Company do dvou veřejně obchodovatelných společností. HPE zastřešuje obchodní činnost v odvětví infrastruktury informačních technologií, software a služeb. Předávání ocenění proběhlo v Muzeu hudby v Praze a z rukou ředitele HPE, pana Jana Kameníčka, převzal při slavnostním večeru daná ocenění Miloslav Záleský, ředitel AutoContu pro portfolio, marketing a partnerskou politiku společnosti AutoCont CZ a.s.

„Do kompetencí a obchodních aktivit v oblasti technologií datových center a služeb dlouhodobě investujeme a tedy nás těší, že se nám dařilo významně obchodně růst s jedním z našich strategických partnerů pro danou oblast i v roce, kdy se společnost HP dělila na dvě samostatné firmy,“ komentuje zisk ocenění Miloslav Záleský.

AutoCont nabízí zákazníkům pro technologie Hewlett-Packard Enterprise garanci vysokých kompetencí a kvality – je partnerem s nejvyšším statutem Hewlett Packard Enterprise Platinum Partner s certifikacemi Platinum specialisty pro oblasti Converged Infrastructure a Gold Specialisty pro oblasti Cloud Builder, Storage, Networking, Server a Services. AutoCont je zároveň autorizovaným servisním partnerem Hewlett-Packard Enterprise.