Logo eKatalog Logo AUTOCONT
Produktové tipy
na závěr roku

Spolehlivost, výkon i výdrž

Notebooky Dell Latitude jsou spolehlivé systémy pro firmy, které byly navrženy pro mobilní výkon, jedinečnou spolehlivost a použitelnost ve firemním prostředí. Řada Latitude nabízí dlouhodobou hodnotu, správu přes síť a kompatibilitu periferních zařízení. V notebooku řady Latitude získáte elegantního společníka s robustní konstrukcí, který je vždy připraven splnit vaše požadavky a stane se vaším spolehlivým partnerem v podnikání.

Dell Latitude 3490
Je skvělým řešením přenosného počítače pro malé a rostoucí firmy. Jedná se o snadno spravovatelný 14" notebook s profesionálními bezpečnostními funkcemi, to vše v odolném, spolehlivém a elegantním designu.

Dell Latitude 5290
Je spolehlivý pracovní nástroj s 12,5" displejem. Vhodný je zejména pro vytváření obsahu v kanceláři, kde poslouží například podsvětlená klávesnice. Je lehčí a tenčí než jeho předchůdce a nabízí vše, co má skvělé zařízení pro pracovní nasazení mít.

Dell Latitude 7490
Má procesor, který si snadno poradí i s náročnými aplikacemi, jeho 14“ Full HD displej s antireflexní úpravou zamezí odleskům. Součástí jsou bezpečnostní funkce a tříletá podpora servisu do druhého pracovního dne u zákazníka.

od 12 500 | 15 125 s dph
Více info

Maximální flexibilita

Obraz ještě nikdy nebyl natolik realistický. Oslňte vaší prací s Lenovo Thinkpad X1 Yoga v každém koutu vašeho podniku, díky 360° pantu a možnosti nastavení displeje HDR, které posouvá zobrazení barev na zcela novou úroveň. Při použití integrovaného pera ThinkPad nebo full HD dotykového displeje ukažte světu co ve vás opravdu je.

65 821 | 79 643 s dph
Více info

Král mezi inovacemi

ThinkPad P72 je jedním ze tří nových zástupců nejlépe vybavených mobilních pracovních stanic od Lenova. Všechny tři modely mají společné to, že nabídnou 4K UHD displej a grafické karty řady Nvidia Quadro. Notebooky se chlubí vynikající výdrží na baterie (až 18h) a nejnovějšími procesory Intel® Xeon® E. ThinkPad P71 je tou nejlepší mobilní pracovní stanicí na trhu.

119 292 | 144 343 s dph
Více info

Výkon v kompaktním provedení

Nová generace s pořadovým číslem 5 řady ProBook je tady a opravdu je o co stát. Model HP 450 G5 nabízí nejen odolnost a spolehlivost, kterou oceníte, ať už jste v kanceláři, nebo na cestách. Vystupuje z řady především svou výkonností díky procesoru 7. generace značky Intel®. Pracujte vždy naplno, už žádný kompromis.

23 606 | 28 563 s dph
Více info

Přilákejte pohledy

S tenkým, prémiovým designem z hliníku si můžete být jisti, že se za vámi lidé budou otáčet. Zbroušené saši přitahuje pohledy a vybízí k obdivu. Navíc je celý notebook unikátně lehký a skvěle se s ním cestuje. O výkon se stará kombinace osmé generace Intel procesorů a spolehlivá grafika od společnosti Nvidia, jež nabízí až čtyřikrát větší výkon než běžné integrované grafiky!

23 182 | 28 050 s dph
Více info

Spolupracujte s elitou!

Ať už pracujete odkudkoli, firemní notebooky řady EliteBook vás rozhodně nezklamou. Díky špičkovému zabezpečení a ultratenkému designu je HP EliteBook 830 ideálním společníkem na cesty. Především díky výkonným nástrojům včetně softwaru HP Noise Cancellation, webkameře a jasnému zvuku budou vaše konferenční hovory vždy produktivní.

33 623 | 40 684 s dph
Více info

Jednoduchost a styl

Nyní již nemusíte obětovat výkon pro dosažení skvělé hodnoty. Představujeme vám notebook Lenovo V330, který nabízí vše, co potřebujete k řízení vašeho podnikání, či k dosažení skvělých pracovních výsledků. Díky funkčnímu designu a vysoké flexibilitě se přizpůsobí jakékoli situaci. Přesnost a spolehlivost vždy a všude.

17 923 | 21 687 s dph
Více info