Kompaktní výkonné počítače

V odvětví stolních počítačů a pracovních stanic HP nabízí řadu EliteDesk - výkonné kancelářské PC s kompaktními rozměry a skvělou cenou, primárně určené k akceleraci vašeho byznysu. Řada ProDesk je známá skvělým poměrem ceny a výkonu, kterou skvěle doplňuje rozšiřitelnost o výkonnější komponenty. Exkluzivní kancelářské počítače Z2 Mini a Elite Slice se budou vyjímat v každé kanceláři. Neotřelý design, praktické funkce a výkonné komponenty, to jsou synonyma značky HP.

Prostorově úsporné řešení

Osobní počítač vše-v-jednom HP EliteOne 800 G3 udělá skvělý dojem tenkým provedením. A nejen to. Zaujme výkonnými procesory, propracovaným zabezpečením i správou a skvělými funkcemi pro spolupráci ve skupině. S tenkým designem a integrovaným vedením kabelů můžete použít počítač kdekoli budete potřebovat – v recepci, na pracovním stole v kanceláři nebo také jako stylový domácí počítač.

Když výkon hraje prim

Výkonné kancelářské PC se skvělým zabezpečením a v kompaktním šasi, které vám nezabere pracovní plochu. HP EliteDesk 800 je investice, která se vám vrátí. Procesory Intel Core, až 1 TB SSD úložiště s technologií HP Z Turbo Drive a dedikované grafické karty GeForce GT 730.

Další HP počítače

Malý, ale šikovný

Důmyslné propojení designu, výkonu a praktických funkcionalit dalo vzniknout skvělému firemnímu počítači, který bude ozdobou každé kanceláře. Nový HP Z2 mini v sobě skrývá výkonné procesory Intel Core, rychlé SSD úložiště a možnost připojit až 6 monitorů.

Akcelerujte svůj byznys

Kancelářská PC od HP byla vždy zárukou kvality, nejinak je tomu u modelu HP ProDesk 600. Kombinace rozumné ceny, výkonných komponent a rozšiřitelnosti z něj dělají výborný pracovní nástroj, který vaše firma jistě ocení. Srdcem počítače jsou procesory Intel Core a samozřejmostí jsou také SSD úložiště s kapacitou až 1 TB.

Desktop nakrájený na plátky

Moderní pojetí desktopu od HP – černozlatý Elite Slice přichází v elegantním hliníkovém šasi, s možností připojení modulů a výkonem, který si nedovedete představit. Bezdrátově připojitelné moduly umožňují přidat další úložný prostor a více USB-C nebo skvělý zvuk díky technologii HP Audio Boost.

Za jasnějšími zítřky

Hledáte monitor, který vaše barvy udělá barevnější, černou černější a ostrý obraz ostřejší? Už nemusíte hledat dál. HP DreamColor Z32x nabízí barvy kalibrované těmi nejpovolanějšími experty, 31,5“ IPS displej s rozlišením 3840 x 2160, jas 300 cd/m2. Váš online svět nikdy nebyl krásnější, ostřejší a věrohodnější. To vše díky mnohokrát oceněné technologii HP DreamColor.