Logo eKatalog Logo AutoCont

Představujeme 16Gb technologii Fibre Channel, úložiště s vysokým výkonem a vysokou kapacitou.

Při konsolidaci svého datového úložiště Fibre Channel můžete využít pole DELL PowerVault MD3 Fibre Channel. Tato pole jsou ideální pro vstupní konsolidaci úložišť vyžadujících vysokou dostupnost, vysoký výkon, nepřetržitý provoz, aniž by to bránilo ve snadném používání a spolehlivosti. S novou generaci výkonných 16Gb modelů Fibre Channel jsou pole MD3 navržena s ohledem na univerzálnost, podporují různé typy disků, prémiové softwarové funkce a výběr šasi výšky 2U nebo vysokokapacitních šasi výšky 4U.

Získejte cenově dostupný výkon podnikové třídy

Využívejte výhod pokročilých funkcí, které jsou k dispozici u všech polí PowerVault MD3 Fibre Channel, včetně nejnovějších 16Gb modelů.

 • Vyšší výkon: Získejte s novými 16Gb poli FC až 2x vyšší výkon.
 • Výběr řadiče: 16 GB celkové cache pro maximální propustnost.
 • Technologie Dynamic Disk Pools: Vylepšená technologie DDP podporuje 20 fondů disků a až 120 disků SSD.
 • Více protokolů pro propojení s hostitelem: 16Gb konektivita FC a 12Gb SAS.
 • Dynamické přidělování: Přidělování a využívání fyzické úložné kapacity podle potřeby fondů.
 • Cache SSD: Zvyšuje rychlost aplikací tím, že dříve načtená data ukládá do cache (k dispozici pouze s vrstvou vysokého výkonu HPT).
 • Podpora rozhraní VAAI (vStorage APIs for Array Integration): Umožňuje integraci příkazů polí s technologií VMware v hostitelském prostředí.
 • Zkušební verze: Pokud potřebujete zjistit, které prémiové funkce nejlépe vyhovují vašemu prostředí, využijte softwarovou licenci na 90denní zkušební období.

Ochraňte svá data

S následujícími volitelnými možnostmi řady PowerVault udržíte hodnotné informace v bezpečí:

 • Vzdálená replikace: Replikace dat na jakékoli místo na světě zahrnuje zrcadlení dynamicky přidělovaných fondů.
 • Snímky: Snadné obnovování souborů po náhodném odstranění nebo změně díky časovým kopiím dat.
 • Funkce VDC (Virtual Disk Copy): Rychlé a bezproblémové přemisťování virtuálních disků a zálohování a obnovování na disku s úplnou replikovanou kopií zdrojových dat.
 • Samošifrovací disky (SED): Šifrování na úrovni disku znamená, že neoprávnění uživatelé nemohou data zneužít, ani když ke disk vyjmut z počítače.
 • Funkce Instant Secure Erase: Tato funkce umožňuje trvale a bezpečně odstranit data před vyřazením disku SED nebo jeho použitím k jinému účelu.

Ušetřete čas

Pole PowerVault řady MD3 s rozhraním Fibre Channel přinášejí cenovou dostupnost pro primární úložiště a umožňují podle potřeby přidávat kapacitu nebo software. Udržují přímé připojení úložišť k datové infrastruktuře a jsou kompatibilní s technologiemi Microsoft® Hyper-V®, Citrix® XenServer® a Vmware® ESX. Kromě toho podporují disková pole řady MD rozhraní VASA (vSphere® Storage API for Storage Awareness).

Zjednodušte správu fyzických a virtuálních zdrojů pomocí softwaru MD Storage Manager a doplňkového modulu PowerVault VMware® vCenter™ 5.0.

MD Storage Manager

Nástroj MD Storage Manager pro konfiguraci polí pomocí průvodců a správu v jediném podokně vás dokáže upozorňovat na potíže a spouštět poradce pro obnovení, automaticky pomáhajícího při řešení potíží.

Rychlé zotavení pomocí technologie Dynamic Disk Pools.

Technologie Dynamic Disk Pools (DDP) zajišťuje ochranu dat jejich dynamickým rozložením na různé skupiny disků. V případě selhání disku identifikuje technologie DDP nejdůležitější data a dynamicky opraví rovnováhu tak, aby se pole mohlo vrátit do optimálního stavu rychleji než v obvyklém prostředí RAID. Technologie DDP nyní podporuje až 20 fondů disků a až 120 disků SSD.

Více info