Logo eKatalog Logo AutoCont

Barvu měnící hvězda

Huawei Nova 3 vyráží dech nejen svým úchvatným designem, jež se vyčleňuje ze zaběhlých kolejí, ale i působivým softwarem a množstvím funkcí. Vše je zaobaleno do skleněných zad a kovového rámečku, přičemž na výběr je hned několik barevných variant. Tou nejpůsobivější je gradientový efekt, kdy modrá barva přechází postupně přes mnoho podobných odstínů do fialové. Změna u Novy navíc probíhá i na výšku smartphonu, což prodlužuje spektrum barev a vše přenáší do téměř vesmírného momentu.

Kvalita továrního zpracování je jako už tradičně špičková, konstrukce se ani nehne, neohýbá se. Nova 3 používá ze všech aktuálních modelů Huawei displej s nejdelší úhlopříčkou, a to 6,3 palce. Zřejmě hlavní inovací v softwaru EMUI 8.2 je přidání funkce GPU Turbo, která souvisí s grafikou. Ta minimálně zatěžuje procesor a umožňuje tak hladký průběh hned několika náročných aplikací najednou.

9 458 | 11 444 s dph
Více info

Bezchybný telefon

Vyvážený a výkonný Redmi Note 5 kloubí jednotlivé výkonné komponenty do zdařilého celku. Podařený „vnitřek“ navíc obepíná kov, který kromě odolnosti vyniká i matností. Displej bez výřezu je zhotoven z předního odolného skla Corning Gorilla Glass a uživatele obohatí nejen o skvělé rozlišení barev a výtečný kontrast, ale i pocit bezpečí pří nechtěném pádu telefonu.

5 335 | 6 456 s dph
Více info

Opět mezi nejlepšími

Důležitým aspektem řady Galaxy Note byl vždy ten nejlepší možný výkon a s tím spojený hardware, ani u „devítky“ tomu není jinak. O běh smartphonu se stará nejvýkonnější procesor současnosti, základní verze paměti bude mít 6 GB (vyšší verze 8 GB) a 128 GB úložiště. Při zakoupení vyšší verze dostane uživatel k dispozici 512 GB úložiště a s podporou microSD karet může Galaxy Note obsahovat až 1 TB vašich dat. Vylepšen byl i duální fotoaparát a stylus.

21 860 | 26 451 s dph
Více info

10 palců full HD rozlišení

Nový a svěží vítr do světa tabletů vnesl Huawei s modelem T5, který se opírá především o procesor Kirin 659 a poměrně velkou paměť, jež lze rozšířit microSD kartou. K dispozici jsou navíc rovnou dva fotoaparáty a skvělá baterie s výdrží až dva dny. Hlavní předností je však desetipalcový displej s full HD rozlišením, zabalený do odolného kovového rámu.

5 335 | 6 455 s dph
Více info

Chytrý doplněk za chytrou cenu

Huami, značka spojená s Xiaomi, představila nové chytré hodinky Amazfit Verge zaměřené na sport. Obsahují mnoho high-end funkcí jako měřič srdečního tepu, GPS i NFC, ale přitom nestojí mnoho. Baterie navíc vydrží neuvěřitelných 30 dní. A při svých výkonech, nebo jen v kanceláři, oceníte snadné dotykové ovládání. Dosáhněte svých cílů s cenami ověnčeným doplňkem.

1 325 | 1 603 s dph
Více info

Multitasking bez omezení

Přizpůsoben rušného životnímu stylu a vytížení, které nikdy nekončí. Takový je high-end tablet GalaxyTab S4 jež nabízí spolehlivost v práci a zároveň neklade omezení vaší zábavě. Vůbec poprvé můžete v jakémkoliv tabletu využít Samsung DeX! Získejte tak výkon počítače při práci z pohodlí a neklaďte si omezení. Nová úroveň tabletů čeká.

15 359 | 18 584 s dph
Více info

Zamotají Vám hlavu

Sluchátka AirPods s čipem Apple W1 pomocí optických čidel a akcelerometru poznají, kdy jsou v uších. Ať je používáš obě, nebo jen jedno, čip W1 automaticky směřuje zvuk tam, kam má, a aktivuje mikrofon. Vydrží až 5 hodin, bezdrátové pouzdro má kapacitu na několik nabití. Nechcete čekat? Za 15 minut v pouzdru se AirPods nabijí na další 3 hodiny používání.

4 125 | 4 991 s dph
Více info