Tiskové zprávy - 2017

RFID brána lákadlem AutoContu na veletrhu Ampér

Brno (březen 2017) – AutoCont se společně s technologickým partnerem společností Advantech zúčastnil březnového veletrhu Ampér v Brně. Návštěvníkům nabídli jedinečnou možnost projít RFID branou a vyzkoušet si tak Industry 4.0 na vlastní kůži.

AutoCont je Dell EMC partnerem roku, splnil i certifikační úroveň Titanium

Praha (březen 2017) – Společnost Dell EMC oceňovala své nejlepší partnery za fiskální rok 2017. AutoCont získal hlavní ocenění partnera roku z pohledu objemu a nárůstu prodeje. Pro nový fiskální rok 2018 ale AutoCont splnil také obratová a certifikační kritéria nového partnerského programu Dell EMC a povýšil do nejvyšší úrovně Titanium.

AutoCont získal nejvíce ocenění Hewlett-Packard Enterprise za rok 2016

Praha (leden 2017) – Společnost Hewlett-Packard Enterpise oceňovala své nejlepší partnery za rok 2016. AutoCont získal nejvíce ocenění napříč většinou produktových kategorií.

Dodavatel řešení pro EET sáhl s MS Dynamics NAV a AC CLOUDem na jistotu

Praha (leden 2017) – S MS Dynamics NAV je možné vést databáze zákazníků, evidence faktur, skladové hospodářství a všechny další agendy potřebné pro chod EET v moderní společnosti E.E.T. One. To vše navíc v cloudu, aby vše bylo možné kdykoliv libovolně měnit.