Webová a portálová řešení

Snadná a efektivní podpora spolupráce a sdílení informací mezi zaměstnanci, partnery a zákazníky, to je stručná charakteristika přínosů nasazení webových a portálových řešení. Díky zkušenostem a kompetecím získaným díky realizacím mnoha projektů jsme ideálním partnerem v oblasti tvorby sofistikovaných webových stránek, intranetových a extranetových portálů, e-commerce B2B či B2C řešení.

Dodáváme ucelené služby od projektového návrhu, implementaci, atraktivní a zároveň praktický design až po individuální vývoj specifických přídavných funkcionalit a integraci. Jsme schopni nabídnout specialisty pro komplexní a rozsáhlé migrační projekty.

Intranetové portály

Přemýšlíte jak v rámci organizace efektivně podpořit spolupráci mezi pracovníky? Řešíte jak jednoduše a bezpečně sdílet dokumenty? Hodláte elektronizovat procesy v organizaci?

Máme elegantní, jednoduchá a účinná řešení v podobě intranetových portálů. Díky řešení na principu Intranetu, podpořeného sadou osvědčených a jednoduchých miniaplikací získáte nástroj pro bezpečné sdílení informací a dokumentů napříč organizací. Intranet se stane prostředím, kde vaši zaměstnanci získají potřebné informace pro výkon činnosti, kde bude umožněna komunikace a interakce k daným tématům a díky sadě miniaplikací podpoříte a usnadníte výkon každodenních úkonů. Celé řešení je realizováno uživatelsky přívětivou formou, což umožní jeho snadné přijetí ve společnosti a rychlý proces zaškolení v oblasti obsluhy a práce s Intranetem a miniaplikacemi.

Více v produktovém listu Portál úředníka

Extranetové portály

Hledáte cestu snadné a rychlé výměny informací s vašimi partnery a spolupracovníky? Potřebujete vhodně nastavený komunikační kanál a prostředí pro bezpečnou práci s údaji jako jsou smluvy, objednávky atd.?

Vhodným řešením jsou extranetové portály. Zákazníkům i partnerům poskytuje tento druh portálů osobní prostor pro přístup k údajům a pro vyjádření důležitých podmětů. Jako B2B nástroj představují extranetové portály důležitou službu při výměně dat s distributory, dodavateli, externími obchodníky apod.

Dokážeme významně přispět zkušenostmi a předpřipravenými řešeními na osvědčených technologiích. Naše portálová řešení umožňují tvorbu efektivního komunitního webu pro vaše zákazníky i integraci s back office, kterou ocení především obchodní partneři.

Publikační systémy (CMS)

Pokud hledáte vhodné řešení pro potřeby efektivní aktualizace obsahu web stránek, pro flexibilní možnost reagovat na měnící se podmínky na trhu či pro schopnost dostát zákonným nařízením o přístupnosti a zveřejňování obsahu, pak jsou pro vás vhodná naše webová řešení založená na systémech pro správu obsahu (CMS - Content management systems). Díky nim můžete snadno spravovat obsah webu bez předchozí znalosti jakéhokoliv programovacího jazyka.

Můžeme nabídnou specialisty s kompetencemi pro využité redakčního systému Kentico, který představuje celosvětově používanou platformu pro rychlý vývoj jednoduchých webových stránek i komplexních portálů. Nabízíme řešení využívající velmi silnou CMS platfomu Sitecore pro web content managemen, která umožňuje segmentovat, personalizovat a automatizovat váš digitální marketing napříč komunikačními kanály.

E-commerce řešení

Potřebujete vybudovat efektivní e-commerce řešení, které zajistí přísun nových zákazníků a umožní si je udržet a rozvíjet s nimi navazující komunikaci?

Naše řešení stavíme na důvěře zákazníka v daný elektronický obchod. Maximální snahou je vytvořit z návštěvníka webu zákazníka, ideálně stálého či pravidelně nakupujícího. Nezabýváme se přitom pouze technologickou částí. Základem je přivést na web dostatečný počet návštěvníků. Vysoká návštěvnost ovšem sama úspěch nezaručí. Je nutné návštěvníkům nabídnout dobrou ergonometrii webového portálu, intuitivnost ovládání a výbornou navigační architekturu. V kombinaci s moderním designem dojde k budování pocitu důvěry a zvýšení pravděpodobnosti kupního rozhodnutí.

Celé řešení stavíme na stabilním redakčním systému, který kromě jednoduché správy obsahu umožňuje testování úspěšnosti vybraného uspořádání webových stránek či je vhodnější jiný model.