IT PRO BYZNYS 2019

Jezděte firemními procesy první třídou!
Rychle, komfortně, bezpečně, ekonomicky.

Program

Sál A
Sál B
 • 08:30 - 09:45

  Příjezd a registrace účastníků

 • 09:45 - 10:00

  Zahájení, informace ke konferenci

  M. Záleský

  Proč jsme konferenci zaměřili a uspořádali v tomto místě a modelu, co vás dnes čeká.

 • 10:00 - 10:20

  Slovo hlavního partnera

  P. Karásek

  Ekosystém Microsoftu na poli informačních systémů Dynamics 365 a Office 365, digitální transformace, umělá inteligence.

 • 10:20 - 10:40

  Slovo manažerů AUTOCONTu

  R. Haluzík, J. Dvořák

  Přidaná hodnota služeb AUTOCONT Business Unit PAS, podnikové aplikační agendy AUTOCONT Business Unit Midmarket, bezpečnost a Jsme Vaše IT

 • 10:40 - 11:20

  Slovo zákazníků - reference a zkušenosti

  Česká agentura pro podporu obchodu - řízení komplexní exportní podpory

  Jan Hančl

  Zkušenosti z implementace firemních agend s využitím Microsoft Dynamics 365 for Sales a PowerApps.

  Unicapital distribuce – využití cloudu a služeb „Jsme Vaše IT“

  Jaroslav Vaněček, IT manažer

  Zkušenosti rostoucí firmy s podnikáním v oblasti distribuce energií. Jak pomáhá cloud, když firma rychle roste a řeší akvizice i změny organizační struktury za pochodu. Jak firma provozuje své ERP, jak IT infrastrukturu v cloudu, kde a jak ji efektivně pomáhají AUTOCONT služby konceptu „Jsme Vaše IT“.

 • 11:20 - 11:45

  Přestávka

 • 11:45 - 12:45

  Příběh firmy FACTORY využívající Dynamics 365

  R. Paskovský

  Na příběhu moderní virtuální firmy FACTORY, úspěšného českého a do světa expandujícího výrobce dřevěných hraček, si ukážeme využítí celé moderní platformy podnikových informačních systémů Dynamics 365. Od komplexního ERP až po specializované aplikace.

  Dynamics 365 Business Central - nejlepší ERP pro střední firmy

  P. Janoušek

  Nový Business Central razantně zvýší vaši produktivitu. Procesy a chod firmy máte pod kontrolou, se zákazníky a partnery obchodujete přímo z Outlooku a veškeré důležité informace máte doslova na dlani. Propojení s Office 365 doplňuje možnosti, které jste dříve od IS nečekali.

 • 12:45 - 14:00

  Oběd

 • 14:00 - 14:45

  Dynamics 365 - péče o zákazníky, servis v terénu

  M. Richter

  Nastavení vašich procesů zákaznické podpory na míru, využítí mobilních zařízení a potřebných softwarových řešení v terénu.

  Co dnes skutečně pro firmu znamená kybernetická bezpečnost

  P. Vejmělek, zástupce Sophos

  Detaily ke službám AUTOCONT v oblasti kybernetické bezpečnosti, společné vystoupení s Sophos.

 • 15:00 - 15:30

  Jak řešit další podnikové agendy současnými IT prostředky

  J. Lindourek

  Jak moderně a efektivně zvládat vybrané podnikové agendy ve středně velké firmě. Příběh virtuální firmy FACTORY a jak její vybrané potřeby a procesy v dceřinné společnosti i jednotkách řeší současnými IT prostředky specialisté AUTOCONT.

  Power BI a budoucnost firemního reportingu

  M. Richter

  Přínosy dobře postaveného reportingu napříč firmou si dnes umíme jednoduše představit. Tahle disciplína ale nespí a reálně propojuje obchodní a výrobní procesy s umělou inteligencí.Od jednoduché ukázky plynule přejdeme ke scénářům podpořeným kognitivními službami a strojovým učením.

 • 15:45 - 16:15

  Zaměřeno na úspěch implementačního projektu a zákazníka

  P. Dvořák

  Podnikové aplikace a tržní prostředí se mění nebývalým tempem,  firemní IT nabírá novou dynamiku. Tradiční projektové postupy se jeví jako strnulé, někdy mají dokonce negativní vliv na rychlost a úspěch projektu. V AUTOCONTu pracujeme na tom, abychom projektům dodali agilitu a úspěšně odřídili změny, které podmiňují úspěch projektu.

  IT strategie pro váš byznys

  L. Vojtěchovský

  IT strategie vytvořená v souladu s podnikovými cíli přináší organizaci optimální podmínky pro dosažení stanovených cílů a je zároveň základním předpokladem pro realizaci podnikové architektury a infrastruktury. AUTOCONT nabízí zákazníkům celou řadu služeb, které mohou Vaši organizaci pomoci – od odborného vzdělávání IT profesionálů až po provádění analýz, auditů nebo přípravy strategických rozvojových dokumentů Vašeho IT.

 • 16:30 - 17:00

  Změna kultury komunikace a spolupráce ve firmě

  T. Novák

  Aby mělo zavedení užitečných Office 365 nástrojů očekávaný přínos, je potřeba stanovit si cíl a změnit zažité návyky. To není snadné, protože každá změna bolí.Ukážeme vám, jak na to jít zábavnou a příjemnou cestou. Cestou, kterou jsme vypilovali a ověřili sami na sobě.

  Dynamics 365 for Talent

  I. Leš

  Nástroj pro efektivní řízení lidských zdrojů pro personalisty i manažery. Moderní způsob práce s rozvojem, řízením a motivací pracovníků. Nástroj pro zvýšení angažovanosti a urychlení onboardingu nových pracovníků ještě před vlastním nástupem.

 • 17:15 - 17:45

  Zapojení digitálních kanálů do obchodní strategie

  P. Elgner

  Svět se přesouvá od běžných redakčních a obchodních systémů ke komplexním digitálním platformám. Zákaznickou zkušenost je proto potřeba pojmout koncepčně a řídit ji napříč všemi kanály. Tento přístup přináší společnosti FACTORY řadu obchodních benefitů. Povíme Vám o nich více.

  Řešení složitých otázek s pomocí datové analýzy a umělé inteligence

  K. Janeček

  Někdy se u zákazníků potýkáme s problémy, které nemají přímočaré řešení. V takovém případě důkladně zmapujeme proces, dáme data do souvislostí, nalezneme řešení a doporučíme odpovídající postup. Postup, který může vést ke snížení nákladů, zlepšení kvality nebo nasazení té správné technologie.

 • 17:45 - 18:30

  Ubytování, osobní volno, relax

 • 18:30 - 19:00

  Individuální diskuse, sdílení zkušeností

 • 19:00 - 20:00

  Večeře

 • 20:00 - 00:00

  Neformální program, pokračování diskusí

22. listopadu 2019

 • 07:30 - 09:00

  Snídaně a odjezd

Registrace

Údaje o vás

Odesláním registračního formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů ve společnosti AUTOCONT a.s.