Efektivní, tiché datacentrum do kanceláře o velikosti 5U

Dalším podobným produktem je speciální datacentrum o velikosti 5U, které může být v provedení do klasické skříně 19“, ale také jako tower. Díky extrémně nízké hlučnosti ho lze provozovat v kancelářských prostorách bez toho, aby okolo sedící zaměstnanci museli používat hlukové tlumiče.

Platforma VRTX využívá nejnovější technologii serverů PowerEdge a funkce pro vysokou dostupnost. Může vám pomoci dosáhnout rychlé odezvy aplikací, spouštění několika aplikací vyžadujících vysoký výkon nebo nízkou latenci, fungování při špičkovém zatížení a škálování pro budoucí růst firmy.

Zajistí to až čtyři serverové uzly PowerEdge připojitelné za provozu s flexibilními konfiguracemi, které mohou podle vašich potřeb pracovat v kombinaci serverů M830 se čtyřmi sockety a blade serverů M630 se dvěma sockety (až 768GB paměti), čtyři napájecí zdroje, dvě karty SD pro redundantní hypervisory, pevné disky vyměnitelné a připojitelné za provozu. Řešení nabízí mnoho variant polí RAID upravených pro vaše konkrétní potřeby včetně volitelného řadiče PERC pro failover řadiče RAID uvnitř skříně (šasi lze kromě dvou disků 2,5, případně čtyřech disků 1,8“ do serverů M630, či dvojnásobným množstvím do serverů M830, osadit také dvanácti disky 3,5“ nebo pětadvaceti disky 2,5“). Volitelně jsou nabízeny za provozu připojitelné a vyměnitelné napájecí jednotky a ventilátory.

Správa systémů VRTX je integrována s hlavními nástroji pro správu systémů třetích stran, chrání vaše nainstalované investice a umožňuje používat to, co již znáte. Díky tomu šetříte čas a náklady na školení nových řešení správy, rozšíříte možnosti správy mimo rámec šasi (např. pro správu hypervisoru) a instalaci platformy VRTX do infrastruktury se správou nástrojem OpenManage nebo řešením pro správu systémů třetích stran, například Microsoft® System Center a VMware vCenter™.

Na obrázku je zleva pohled na Tower provedení s uzavřeným/otevřeným čelem a zadní pohled.