Výjimečný v každém ohledu

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6gen

Společnost Lenovo vám představuje v pořadí již šestou generaci ThinkPadu X1 Carbon, který je nyní díky novému neotřelému modernímu designu výjimečně krásný a lehký, přičemž neztratil na své legendární odolnosti a rychlosti. Ba naopak. X1 Carbon 6 je definicí mobilní produktivní pracovní stanice s možností globálního připojení LTE-A, nejnovější řadou procesorů Intel® Core™, technologií Intel® Thunderbolt™ 3 a až 15,5 hodinovou výdrží baterie s technologií RapidCharge. Díky své hmotnosti pouhých 1,2 kg vám umožní pracovat všude, kam vás život zavede.

Vybaven nejnovější osmou generací čtyřjádrových procesorů Intel® Core™ je X1 Carbon připraven splnit všechny vaše požadavky. Oproti předchozí generaci procesorů přináší až o 35% vyšší výkon a společně s LPDDR3 pamětí se nezastaví ani před těmi nejnáročnějšími profesionálními aplikacemi. Poznejte skutečně výjimečnou rychlost v podání ThinkPad X1 Carbon 6.

Nechte se zcela oslnit zbrusu novým profesionálním funkčním designem s novým 14“ dotykovým Full HD displejem, který je ještě větší a lepší, než kdy předtím. Nově s technologií HDR Dolby Vision™ (Vysoký dynamický rozsah), která disponuje rozlišením WQHD. Jako zcela první notebook s touto technologií přináší X1 Carbon 6 vylepšený jas, vyšší kontrast, ohromující barvy a neuvěřitelné detaily.

lenovo katalog

Díky vestavěným 360° dálkovým mikrofonům si můžete být jisti, že vaše osobní AI asistentka Cortana Premium uslyší vaše příkazy až ze vzdálenosti 4 metrů. Hledejte snadno a rychle soubory nebo události v kalendáři.

Zabezpečení a odolnost je pro pracovní stanice ThinkPad prioritou, proto nabízí možnosti přihlášení pomocí otisku prstu s klávesnicí Windows Hello, či pomocí snímání tváře infračervenou kamerou. Vaše data jsou chráněna také dedikovaným Trusted Platform Module (dTPM), který šifruje všechna vaše data. A pokud ještě nejste přesvědčeni o úrovni zabezpečení nového X1, autentizační schopnost FIDO (Fast Identity Online) zcela jistě změní váš názor. Jako každá stanice ThinkPad je testován dle 12 armádních norem a prochází více než 200 kontrolami kvality, aby fungoval i v extrémních podmínkách.

Ve verzi i7-8550U/ 8GB RAM/ 512GB SSD/ Intel UHD/ Windows 10 Pro již od 47 633,-

Více informací zde

Intel and the Intel logo are trademarks of Intel Corporation or its subsidiaries in the U.S. and/or other countries.