Logo eKatalog Logo AutoCont

Jak na iOS, MacOS v prostředí Windows?

Pomůžeme vám s integrací světů Apple a Windows ve vaší organizaci. Známe odpovědi na nejčastější otázky a problémy podnikových uživatelů MacOS a iOS, kteří pracují v organizacích, kde jsou instalovány aplikace a servery pro Windows a chtějí využívat výhod obou platforem. V organizacích a školách můžeme nyní využít všech nových podpůrných funkcí a programů: Apple DEP, Apple VPP a Apple School Manager. DEP = podpora pro okamžité a snadné nasazení zařízení s iOS a MacOS podle korporátních standardů. VPP = multilicenční program pro organizace. ASM = systém pro ulehčení správy a nasazování iPadů a Maců ve školách.

Více info

Tablet nahradí vaši TV

Velký, 10,3“ QHD displej, obří baterie která zajistí až 18 hodin na jedno nabití a vestavěný projektor s rozlišením WVGA, který vám z baterie bude přehrávat až 6 hodin videa. Tím výčet moderních technologií nekončí – srdcem tabletu Lenovo Yoga Tablet 3 Pro je Intel Atom x5 a 2 048 MB operační paměti RAM.

12 504 | 15 129 s dph
Více info

Zažijte pocit svobody

Nové chytré hodinky Samsung Galaxy Gear S3 Classic kombinují elegantní design a řadu pokročilých funkcí, jako je GPS nebo přímý přístup k aplikacím. Hodinky disponují 1,3“ SAMOLED displejem s množstvím ciferníků, ze kterých si vybere každý. Samsung nabízí 2 varianty – elegantnější Classic a sportovnější Frontier.

9 564 | 11 572 s dph
Více info

Svět mobilní fotografie jak ho neznáte

Huawei P9 DualSIM je zadní fotoaparát s dvojicí snímačů, na kterém se podílela legendární Leica. Extrémně rychlý osmijádrový procesor, 3 GB RAM a to vše v elegantním kovovém těle, které skvěle padne do ruky. Vybaven čtečkou otisků prstů a díky DualSIM technologii můžete používat své soukromé i pracovní číslo najednou.

11 231 | 13 590 s dph
Více info

Naprosto voděodolný

Samsung Galaxy A5, vylepšená a nová generace úspěšné řady A, která míří na náročné zákazníky, kteří ale nepotřebují nejvýkonnější vlajkové lodě. Kombinace kovu a skla, rychlé komponenty a příznivá cena jsou skvělým předpokladem k prodejnímu trháku. Novinky dostaly do vínku výkonnější komponenty, voděodolnost IP68 a nový konektor USB typu C.

9 957 | 12 048 s dph
Více info

Kouzelně bez drátů

Futuristická sluchátka Apple, kterými se Apple snaží ukázat směr, kterým se budou technologie následujících let ubírat. Bezdrátově a bez zbytečného nastavování. Párování probíhá prostým otevřením obalu a automaticky se spárují se všemi zařízeními přihlášenými k iCloud účtu. 5 hodin provozu na baterii a 24 hodin při nabíjení.

4 124 | 4 990 s dph
Více info

Pracovní tablet, jaký jste ještě neviděli

Novinka od HP, která má změnit pohled na práci na cestách. Zcela nová generace tabletů určených pro práci v terénu, HP Pro Tablet 608 je skvělým pracovním nástrojem v tenkém těle, který můžete brát všude s sebou. Úsporný, výkonný a zároveň tenký a přenosný. Až 4 GB operační paměti, velká baterie a plnohodnotný Windows 10.

12 702 | 15 369 s dph
Více info