Logo eKatalog Logo AUTOCONT
Produktové tipy
na závěr roku
Logitech Rally

Logitech Rally

Lepší obraz. Lepší poslech. Lepší konference se stavebnicovým systémem RALLY. Nepřekonatelná výkonnost. Výjimečná všestrannost. Prvotřídní provedení, Ultra HD obraz, to je kamera Rally, špička mezi videokonferenčními kamerami Logitech®. Kamera Rally, vybavená moderní optikou a převratnými technologiemi se vyznačuje prvotřídním výkonem v profesionálních konferenčních prostorech všech tvarů a velikostí. Kamera Rally, s dokonale tichým mechanickým otáčením/naklápěním/zoomem, perfektně ostrým 15x HD zoomem, širokým 90° zorným polem a výkonným senzorem 4K zachycuje každou osobu v místnosti ve skutečně fenomenální obrazové kvalitě. Rally disponuje obrazem ve studiové kvalitě, bezkonkurenční čistotou hlasu a automatizací RightSense™ pro kvalitnější, přirozenější konference s většinou softwarových videokonferenčních služeb. Komponenty stavebnicového systému Logitech s kamerou Rally, opatřené elegantním povrchem v barvě matné černi a břidlicově šedými kovovými prvky, se vyznačují špičkovou výkonností a výjimečnou všestranností v elegantním stylu. Samotná kamera Logitech Rally, s moderní optikou, prvotřídním designem a RightSense™ skvěle doplňuje hlasité odposlechy a audiosystémy třetích stran a přináší konferenční kvalitu obrazu, automatické snímání a optimalizaci světla pro většinu videokonferenčních služeb.

29 744 | 35 990 s dph
Více info

Dárek pro celou rodinu

Barevná A4 inkoustová multifunkční tiskárna HP DeskJet Ink Advantage 5075 je vhodným dárkem pro celou vaši rodinu. Díky samolepícím fotopapírkům teď můžete každou fotku nejen vytisknout, ale rovnou i přilepit téměř kamkoliv, aby ji měl každý stále na očích. Součástí je šuplíkový zásobník na 100 listů a dotykový displej který působí velmi elegantně. Tiskne rychlostí až 10 str./min ČB a až 7 str./min barevně. Kvalita tisku je až 1 200 x 1 200 dpi.

1 882 | 2 277 s dph
Více info

Bavte se s přáteli

S touto kapesní tiskárnou HP Sprocket vytisknete instantní fotografie přímo z chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Sprocket přes Bluetooth. Můžete tak přidat rámečky, emotikony, texty nebo filtry. Uchovejte si ty nejzábavnější momenty vytištěné přímo na samolepící fotopapíry HP ZINK o velikosti 5 × 7,6 cm. Maximální vstupní kapacita tiskárny je 10 listů, rozlišení 313 x 400 dpi, výdrž baterie až 35 vytištěných fotopapírů. Součástí je vestavěná dobíjecí baterie, doba nabíjení 60 až 90 min.

2 547 | 3 082 s dph
Více info

Neuvěřitelně živý obraz

Ať už hrajete, sledujete videa nebo upravujete fotografie, díky HP Pavilion Gaming 32 HDR získáte neuvěřitelně hladký a živý obraz. Má skvělé parametry a navíc i LED podsvícení. Velikost úhlopříčky displeje je 32", rozlišení 2 560 x 1 440, video vstupy na HDMI, DisplayPort. Možný náklon -5 až +21°.

9 505 | 11 501 s dph
Více info

Chytré technologie a úžasný tisk

Canon PIXMA TS8150, to je malé, ale výkonné multifunkční zařízení v nádherném čtvercovém stylu se 6 samostatnými inkousty. Nabízí chytré bezdrátové připojení a možnost připojení ke cloudu. Ovládá se prostřednictvím panelu s automatickým naklápěním a dotykového displeje. Během několika sekund vytvoříte úžasné fotografie a dokumenty s výraznými texty. Automatický oboustranný tisk A4, A5, B5, – běžný papír, bezokrajový. Rychlost ČB tisku 15,0 obr./min, rychlost barevného tisku 10 obr./min.

3 024 | 3 659 s dph
Více info

Asus vám půjde do páru

Profesionální, na všech stranách bezrámečkový, 23,8" LED monitor ASUS PB247Q se 100% sRGB můžete zřetězit přes DisplayPort; sériově přes DisplayPort zapojíte až 4 monitory. K tomu na pracovní stůl ideální finty Flicker Free a Low Blue Light, výškově nastavitelný a otočný na výšku.

7 034 | 8 511 s dph
Více info

Úsporný černobílý rychlík

EPSON EcoTank M2140 tiskne A4 velmi rychle a k tomu hodně úsporně. Jak už vyplývá z názvu, nebudete muset vyměňovat náplně tak často. Skenuje do mailu a je to ideální tiskárna do zákaznického centra nebo servisu, kde potřebujete rychle kopírovat a tisknout formuláře.

8 061 | 9 754 s dph
Více info