Stvořen za účelem podnikání

Lenovo ThinkPad E590

Při výběru toho správného pracovního notebooku již nemůžete šlápnout vedle. Ať už je pro vás, vaše spolupracovníky či podřízené, Lenovo ThinkPad E590 disponuje všemi vlastnostmi a technologiemi klíčovými pro správné fungování vašeho malého a středního podnikání. Vysoce odolná kovová konstrukce se stylovým moderním designem a 15.6" Full HD displejem v sobě ukrývá výbavu, která si poradí i s těmi nejnáročnějšími výpočetními procesy.

Jednou z největších hrozeb dnešní doby a zároveň příčinou nemalých investic ze strany společností je únik citlivých firemních dat. Tyto pochybení ať už zaviněny technickým či lidským faktorem staví společnosti do nepříjemných situací. Proto notebooky řady ThinkPad disponují vysokou úrovní zabezpečení, o níž se stará především dedikovaný modul Trusted Platform Module (TPM), jenž šifruje data na hardwarové úrovni. O biometrické zabezpečení se pak postará čtečka otisku prstu. Lenovo se postará o zabezpečení, abyste se vy mohli starat o svou firmu.

obrazek

O plynulý a ničím nerušený běh i těch nejnáročnějších profesionálních aplikací se postarají nejnovější čtyřjádrové procesory Intel® Core™ osmé generace, navrženy pro rychlost a plynulost jako nikdy předtím s výkonem až 4.6 GHz. Nově v nabídce s podporou volitelné paměti Intel Optane™ pro ještě větší rychlost při zvládání každodenních úkonů.

Pro stabilní IT infrastrukturu je kromě jejího plynulého a bezproblémového chodu důležitá ovšem i její životnost. Proto byl ThinkPad E590 stejně jako ostatní notebooky z produktové řady E testován na základě standartních kontrol kvality pro maximální spolehlivost. Aby E590 mohl nabídnout perfektní kombinaci odolnosti a funkčnosti, byl podroben testu životnosti pantu, testu ventilátorů pro optimální chlazení, testu vibrací a otřesů pro každodenní manipulaci a přepravu a testy pro ověření výdrže kláves a komponentů. Slovo selhání není v našem slovníku.

obrazek 2

Během konferenčních hovorů nyní budete mít pocit, že sedíte v jedné místnosti díky vylepšenému volání VoIP s webkamerou s rozlišením HD, dvěma mikrofonům s redukcí šumu a Dolby® Advanced Audio™ systému pro nejvyšší dostupnou kvalitu zvuku.

Pro zvýšení produktivity přichází ThinkPad E590 s až 13 hodinovou výdrží baterie a pokud by to nestačilo, během jediné hodiny díky technologii rychlého nabíjení získáte zpět až 80% výdrže baterie.

Ve verzi i7-8565U/ 8GB RAM/ 512GB SSD/ AMD RX550X/ Windows 10 Pro, již od 25 833,-

Více informací zde

Intel and the Intel logo are trademarks of Intel Corporation or its subsidiaries in the U.S. and/or other countries.