Logo eKatalog Logo AutoCont

Veeam Availability Suite v10 již brzy

Veeam Availability Suite v10 povyšuje business kontinuitu a agilitu na novou úroveň. Udržujte díky platfromě ‘Always On Cloud’ Availability Platform svou firmu v provozu s obnovením podle smluv SLA v řádech sekund, včetně fyzických serverů a úložišť NAS.

  • Snadnější použití prostřednictvím mezicloudové správy libovolného prostředí: virtuálního, fyzického i cloudového na libovolné architektuře - soukromé, veřejné, spravované nebo SaaS v prostředí více cloudů i hybridního cloudu
  • Snížení nákladů a zároveň uvolnění nákladného úložiště primárních záloh, a to díky podpoře ukládání objektů a správě dat na základě zásad.

Těšit se v nové verzi můžete na tyto nové funkce: integrovaná správa nástrojů Veeam Agent pro Linux a Veeam Agent pro Microsoft Windows; podpora zálohování do úložiště NAS pro sdílené složky SMB a NFS; Scale-Out Backup Repository - archivní vrstva; Veeam CDP (stálá ochrana dat); vylepšení škálovatelnosti pro velké podniky; integrace primárního úložiště - rozhraní API univerzální integrace úložiště a mnohem více.

Zaregistrujte se nyní a jako první se dozvíte o oznámení dalších funkcí a uvedení NOVINKY Veeam Availability Suite v10!

Více info

Microsoft 365 Education

Začátkem října uvedl Microsoft na trh nový produkt z nové řady Microsoft 365 určený pro vzdělávací zařízení – Microsoft 365 Education. Jedná se o set aplikací a nástrojů pro podporu kreativity a týmové práce, který se nabízí ve dvou edicích – Microsoft 365 Education A3 a A5 v závislosti na obsažených funkcích.

Více info

Úkoly na jednom místě

S Alvao Service Desk pracujte s požadavky, aniž byste museli opustit prostředí Microsoft Outlook. Při kliknutí na jakýkoliv e-mail, úkol nebo schůzku ihned vidíte všechny potřebné informace přímo ze systému a můžete provést i libovolnou aktivitu. Načítejte e-mailové zprávy a vytvářejte z nich nové požadavky anebo je připojujte do komunikace týkající se daného požadavku. Plánujte úkoly nebo schůzky přímo do kalendáře v Microsoft Outlook. Jste-li často na cestách, použijte webové rozhraní. Pokud jste náročnější a řešíte velké množství požadavků, pak zkuste výkon lokální aplikace. Začněte hned bez školení, protože aplikace je jednoduchá a připomíná práci s e-maily. Chcete produkt vyzkoušet? Kontaktujte nás.

Více info

Vývojářské nástroje Intel

Intel Parallel Studio XE už nyní ve verzi 2018! Jako oficiální Intel® Software Development Products Reseller nabízíme zákazníkům v České a Slovenské republice kompletní portfolio vývojářských nástrojů Intel®. Některé z nich najdete i v našem online katalogu. Kompletní aktuální nabídku a nebo licenční radu žádejte od našeho nejbližšího obchodního zastoupení.

Více info

Proč TeamViewer

TeamViewer vám umožní pracovat jednoduše a pohodlně z různých míst na celém světě, tak jako byste seděli v jedné místnosti. Je navržen tak, abyste mohli v několika sekundách pracovat na libovolném zařízení. Umožní provádět vaší práci spolehlivě a s nejvyššími nároky na bezpečnost. Osobní data, osobní konverzace a osobní schůzky jsou důvěrnou záležitosti a tou také zůstanou. TeamViewer si vybralo 90% ze žebříčku 500 největších firem. Je jednoduchý a bezpečný. Funguje jako katalyzátor pro podporu a posílení nápadů a spojuje lidi. Jsme partnerem společnosti TeamViewer. Nakupujte u nás licence za projektové ceny, na fakturu, v české měně, bez nutnosti platit předem online.

Více info

Arcserve Email Archiving

Nařízení General Data Protection Regulation (GDPR) platí počínaje datem 25. května 2018 a Arcserve je připraven vám pomoci prostřednictvím nové akvizice, řešení pro archivaci emailové komunikace. Emailová archivace je kritickou součástí datové dostupnosti pro společnosti všech velikostí.

Více info

Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 je spojení ERP a CRM, které umožňuje řídit podnikové procesy i obchodní aktivity z jednoho místa a na stejných datech. Samozřejmostí je napojení na kancelářskou sadu Office 365 a cloudovou platformu Microsoft Azure. Díky tomuto produktu můžete zlepšovat, vyvíjet a transforovat každou část vašeho obchodu tak, abyste mohli co nejlépe reagovat na měnící se trh a potřeby vašich zákazníků. Dynamics 365 je aktuálně dostupný ve dvou edicích - Business a Enterprise.

Více info