Prémiové notebooky

Exkluzivní notebooky řady EliteBook od společnosti HP využívají to nejlepší na trhu - nejkvalitnější materiály, nejvýkonnější hardware a technologie ušité přesně na míru zákazníkům. Řada Pro jsou notebooky, které jsou svou spolehlivostí legendární a poslouží na dlouhé roky i při každodenním použití, zatímco řada ZBook je známá svým nekompromisním výkonem v každé situaci. Ať hledáte výkon nebo spolehlivost za skvělé ceny, u HP si notebook jistě vyberete.

Řada HP Spectre

Tento design a technologie vás posunou na zcela novou úroveň. Ručně zpracované materiály a mistrovská práce HP Spectre stojí za vznikem skutečně neobyčejného prožitku. Tento luxusní notebook je naprosto neodolatelný, neboť je tenký pouhých 10,4 mm a v jeho útrobách tepe nekompromisní výkon procesoru Intel® Core™ i5 nebo i71.

Řada HP Elite X3

Mobilita je téma budoucnosti - být všude online už dnes není problém, ale plnohodnotné pracovní nasazení může být na cestách i přesto obtížné. Tento neduh řeší segment konvertibilních zařízení, která se snaží plnohodnotně nahradit pracovní nástroje jinými, snadno přenosnými s kompaktními rozměry a dlouhou výdrží na baterii. Jedním z nejpropracovanějších řešení je právě HP Elite X3.

Další HP notebooky

Perfektní zabezpečení

Hledáte notebook, který bude skvěle splňovat všechny požadavky na výkon a zároveň bude mít skvělou cenovku? HP ProBook 650 nabízí perfektní zabezpečení ověřené lety zkušeností, výkonné procesory Intel Core, rychlé operační paměti DDR4, volitelnou čtečku otisků prstů a skvělou výbavu konektorů.

Jedinečně tenký a lehký

Cílem bylo vytvořit to jediné, co budete pro vaši práci potřebovat, a to nejlepší notebook v podnikové třídě. Tak vznikl nový EliteBook Folio. Vybrané materiály, zvýšená odolnost, moderní technologie a nízká váha z něj dělají skvělý notebook jak na cesty, tak do kanceláře.

Na cesty bez adaptéru

I přes tenké tělo, které měří pouze 19,4 mm nabízí HP EliteBook 850 všechny konektory, které můžete k práci potřebovat. Ve spojení s rychlými procesory Intel, skvělým FHD displejem a dlouhou výdrží na baterii se z něj stává skvělý pracovní notebook, který vás nenechá na holičkách ani na dlouhých cestách.

Bez slabých stránek

Prémiový model HP EliteBook 1040, který v leštěném hliníkovém šasi skrývá čistý výkon a moderní technologie. Procesory Intel Core a skvělé dedikované grafické čipy Intel HD Graphics 520 zajistí plynulý běh softwaru, SSD disky zase zařídí rychlé čtení a zápis informací a zvukový systém Bang & Olufsen se postará o křišťálově čistý zvuk.

Skvělý pracant na cesty

Výdrž na baterii až 16 hodin v těle o tloušťce jen 14,9 mm? S HP EliteBook x360 žádný problém. Nejnovější generace úsporných a výkonných čipů Intel Core, ultrarychlé SSD disky s technologií PCIe a FHD displej krytý Gorilla Glass s 360° kloubem z něj dělají skvělého pracanta na cesty, který se nezalekne ani tvrdší práce.

Nepostradatelný doplněk

Vhodný do každé kanceláře, dok HP Elite USB-C G2, který vám vyřeší problémy s konektivitou a usnadní každodenní práci s kabely. Nabízí 5 USB portů, HDMI, ethernet a DisplayPort – vše v jednom USB-C portu, který připojíte k vašemu počítači

Služby HP Care Pack

Služby HP Care Pack jsou podpůrné balíčky, které vám umožní prodloužit či navýšit standardní záruku vašeho zařízení přesně dle vašich potřeb. Nenechte se ničím zaskočit a vyřešte své starosti již nyní. Snadný nákup, jednoduchá aktivace služeb, možnost volby prodloužení. To vše vám zajistíme prostřednictvím HP Care Pack.

Nezapomeňte na doplňkové služby HP Care Pack

Rozlitá káva v klávesnici nebo vám upadl notebook na zem?
Se standardní zárukou nemyslitelné, ale pro HP Care Pack žádný problém! „Pojistěte“ své zařízení proti nešťastné náhodě a vyberte si HP Care Pack s doplňkovou službou „Ochrana proti náhodnému poškození“ (ADP – Accidental Damage protection). Přestaňte se bát nehod i náhod!

Máte na svém disku citlivá data, která nesmějí přijít do ruky nikomu jinému, a proto byste si chtěli ponechat vadný disk?
Volte HP Care Pack se službou DMR – Defective Media Retention, která vám umožní ponechat si vadný HDD.