Logo eKatalog Logo AutoCont
Produktové tipy
na závěr roku

Malý a dokonale tvarovaný

To není UFO. To je konečně krásně elegantní stříbrné mini PC! Malé tělo Acer Revo Base ukrývá spoustu výkonu pro všechny vaše požadavky na výpočetní výkon, média a streamování. Pověste tento kompaktní počítač třeba na zadní stranu svého displeje u pracovního počítače nebo upevněte na domácí TV. Pokud se vaše knihovna médií rozrostla, rozšiřte si úložný prostor a paměť. Výstupy HDMI a Display Port obslouží veškeré nové monitory a TV. Rychlé wifi připojení Wifi standardu 802.11ac. Operační systém si vyberete podle potřeby, podpora Windows 10 je samozřejmostí.

4 122 | 4 988
Více info

Kostka s Windows

Novými technologiemi a výkonem na malém prostoru nabitý nejvýkonnější Intel NUC, 7. gen Intel® Core™ i7-7567U, 8GB RAM, 2TB HDD + 16GB rychlé cache paměti Intel® Optane™ v M.2 slotu. Wifi, Bluetooth, 6x USB, 1x Thunderbolt, 1x USB-C. Záruka 3 roky. Předinstalované Windows 10 (Home).

17 468 | 21 136 s dph
Více info

Dell Canvas

Pracoviště, které boří hranice. Realizujte své nápady díky převratnému novému nástroji, který umožňuje přirozené vytváření digitálního obsahu. Zahrnuje intuitivní dotykovou obrazovku, pero a puk. Dell Canvas získal cenu veletrhu ES 2017 Innovation Awards. 27" dotyková obrazovka s rozlišením QHD je umístěna vodorovně na stole a je spárována s notebookem, stolním počítačem nebo počítačem All-In-One se systémem Windows 10.

Cena na dotaz
Více info

Jasná věc

Vtáhnout tě do všeho, na čem děláš. O tom je tenhle iMac. A je přesvědčivější než kdy dřív. Úplně nové procesory, nejvyspělejší grafika, inovativní úložiště a rozhraní s větší propustností posouvají tvůj zážitek na nebývalou úroveň. Všechno ožívá na nejjasnějším a nejbarevnějším Retina displeji, jaký se kdy na iMacu objevil.

58 067 | 70 261 s dph
Více info

Ponořte se do reality

Strhující kombinace virtuální reality a fenomenálního prostorového vnímání se dá použít nejen pro zábavu, ale i v průmyslovém nasazení. Sada Acer vyniká rychlým a jednoduchým nastavením, Inside-Out sledování bez nutnosti přídavných senzorů do místnosti, více než 20 000 univerzálních Windows aplikací. Podpora platformy Steam. Podívejte se na video v kartě produktu a zjistěte, k čemu je možné virtuální realitu využít.

10 258 | 12 412 s dph
Více info

Klasika stále táhne

Máte k dispozici málo místa na stole a přitom chcete pracovat s dedikovanou grafikou plné velikosti? Řešením je HP EliteDesk ve formátu SFF. Vybaveno AMD Ryzen 5 Pro 1500, s grafikou AMD Radeon RX 480, 256SSD a 1TB HDD.

23 854 | 28 864 s dph
Více info

Jako na klavíru

Sada Logitech® Wireless ComboMK520 umožňuje snadné ovládání a řízení špičkami prstů při použití notebooku i stolního počítače. Elegantní klávesnice standardní velikosti poskytne dostatek prostoru pro pohodlnou práci, přitom se prsty jen zhoupnou na klenutých klávesách Logitech Incurve keys™. Myš standardní velikosti nabízí jemné klouzání, přesné snímaní laserem a je pohodlná pro praváky i leváky celé hodiny díky svému tvaru a měkkým gumovým dotykovým plochám.

1 220 | 1 476 s dph
Více info