Logo eKatalog Logo AutoCont

Microsoft Exchange Online

Exchange Online nabízí rozšířené možnosti, jak chránit vaše informace. Filtrování malwaru a nevyžádané pošty chrání poštovní schránky. Možnosti ochrany před únikem informací brání uživatelům, aby omylem odeslali citlivé informace neoprávněným lidem. Globálně redundantní servery, špičkové možnosti zotavení po havárii a bezpečnostní tým expertů sledujících Exchange Online 24 hodin denně. To vše chrání vaše data. A díky garanci 99,9% dostupnosti s finanční zárukou v podobě smlouvy o úrovni služeb se můžete spolehnout na to, že váš e-mail bude pořád v provozu a funkční. Exchange je k dispozici jako samostatná hostovaná služba od Microsoftu. Můžete ho získat i jako součást plánu Office 365, který zahrnuje aplikace Office, SharePoint a Skype pro firmy.

Více info

Kredit až 750EUR na cloudové služby

Spolu s partnery nabízí Veeam svým zákazníkům cloudové služby zdarma až do výše 750 EUR. Máte tak možnost si zálohování prostřednictvím Veeam Cloud Connectu do AC CLOUD nejdříve vyzkoušet a teprve potom se rozhodnout, zda a jakých placených služeb budete dál využívat. Zaregistrujte se pro bezplatné služby Cloud Connect: Během pár minut získáte jedinečný aktivační kód, který poté můžete využít na bezplatné cloudové služby v AC CLOUD.

Více info

Nový Citrix XenApp a XenDesktop 7.14

Citrix XenApp a XenDesktop 7.14 nově umožňuje použití obou produktů v jedné Citrix farmě. Zákazníci mohou rovněž používat souběžně oba typy licencí, tedy licence concurrent, kdy licenční server sleduje jen počet současně pracujících uživatelů - nikoliv však, kteří to jsou a licence User/Device. Zákazníci tím získávají větší flexibilitu při zachování jednoduchosti infrastruktury, tedy Citrixové farmy.

Více info

Office 365 Advanced Threat Protection

Ochraňte v reálném čase svůj email proti neznámým sofistikovaným útokům. Advanced Threat Protection je dostupný jako add-on k vybraným plánům Office 365 a Exchange Online. Nové malware kampaně se objevují každý den a Office 365 má řešení jak proti nim ochránit váš email. Ochranou proti nebezpečným přílohám a rozšiřováním ochrany proti škodlivým linkům doplňuje bezpečnostní funkce Exchange Online Protection před útoky nultého dne.

Více info

ALVAO nová verze podnikového obchodu

Nová verze ALVAO 10 je ještě lépe připravena podpořit non-IT týmy. Díky licenčnímu modelu na žadatele můžete ihned používat ALVAO i pro oddělení marketingu, správy budov či kdekoliv jinde. Využití metodik řízení služeb pro ostatní oddělení společnosti, které je označováno jako Enterprise Service Management (ESM), výrazně zefektivňuje fungování každé společnosti, sjednocuje kontaktní místa interních oddělení a katalogy služeb.

Více info

Proč TeamViewer

TeamViewer vám umožní pracovat jednoduše a pohodlně z různých míst na celém světě, tak jako byste seděli v jedné místnosti. Je navržen tak, abyste mohli v několika sekundách pracovat na libovolném zařízení. Umožní provádět vaší práci spolehlivě a s nejvyššími nároky na bezpečnost. Osobní data, osobní konverzace a osobní schůzky jsou důvěrnou záležitosti a tou také zůstanou. TeamViewer si vybralo 90% ze žebříčku 500 největších firem. Je jednoduchý a bezpečný. Funguje jako katalyzátor pro podporu a posílení nápadů a spojuje lidi. Jsme partnerem společnosti TeamViewer. Novým zákazníkům SLEVA 10 % na edice Premium a Corporate.

Více info

Zoner Photo Studio na cesty

Díky ZPS rychleji zařadíte zážitky do vlastních složek pomocí různých filtrů zobrazení, ale i pomocí klíčových slov nebo přejmenujete fotografie do použitelného formátu z klasického pojmenování. Největší časovou úsporu přinese možnost hromadné editace. Hromadně lze také fotografie přejmenovat a popisovat. Zoner Photo Studio také umí fotky efektivně zmenšit a zkomprimovat.

Více info