Logo eKatalog Logo AutoCont

Výhody APC Smart UPS On-Line řady SRT

Zařízení Smart-UPS On-Line zajišťuje ochranu napájení online s vysokou hustotou a skutečným dvojitým převodem pro servery, hlasové a datové sítě, lékařské přístroje a světelné průmyslové aplikace. Zařízení Smart-UPS On-Line dokáže podporovat zátěž od 1 do 20 kVA ve flexibilní konfiguraci věže nebo stojanu a je k dispozici v rozsahu 2U až 12U.

Uživatelsky měnitelné baterie
Zvyšuje provozní připravenost díky tomu, že školený uživatel může provádět rozšíření a výměnu baterii, a zkrátit tak střední dobu opravy (Mean Time to Repair, MTTR)

Automatický autotest
Pravidelné vlastní testování baterie zajišťuje včasné zjištění nezbytné výměny baterie.

Prediktivní upozornění na selhání
Poskytuje analýzu problémů se včasným varováním, což umožňuje proaktivní výměnu součástek.

Upozornění při odpojení baterie
Vydává varovný signál, pokud není k dispozici záložní energie.

Více info

Modernizujte svou síť

Řada N3000 nabízí vysokou dostupnost přepínačů sítě GbE díky snadno spravovatelným řešením:

Agregace MLAG zajišťuje vícecestnou redundanci bez smyčky a protokolu Spanning Tree a umožňuje úplné využití šířky pásma a vysokou dostupnost

Podpora lepší vzájemné funkční spolupráce přes rozhraní se zařízeními využívajícími Cisco Rapid Per VLAN Spanning Tree (RPVST+) a Cisco

Discovery Protocol (CDP)

Lepší flexibilita díky sjednocení produktů s nejnovějšími otevřenými protokoly

Pokročilé směrování IPv4 a IPv6 vrstvy 3, bezpečnostní funkce a škálovatelnost

Konfigurace plug-and-play s diskovými poli Dell EqualLogic iSCSI s nastavením jediným příkazem iSCSI odstraňujícím konfiguraci ve více krocích a potenciální chyby konfigurace

Podpora bezdrátové sítě Wave 2 s plnou šířkou pásma, porty 2,5/5 GbE na modelu N3132PX-ON

Dodávejte čistou energii síťovým zařízením díky podpoře technologií PoE 60W a PoE+
Řada Dell Networking N3000 dokáže bez externího napájecího zdroje obsloužit až 48 portů Power-over-Ethernet Plus (PoE+). N3024P a N3048P mohou podporovat až 12 portů 60W napájení přes ethernet (PoE 60W) a až 32 portů PoE 60W na modelu N3132PX-ON. Přepínače umožňují připojovat zařízení s vysokými nároky na napájení (až 30,8 W pro napájení PoE+, až 60 W pro napájení PoE 60W) bez samostatného napájecího kabelu. Technologie Power-over-Ethernet je zvláště užitečná ve starších budovách, kde by instalace napájení pro více samostatných oblastí mohla být příliš nákladná.

Úsporný design
Řada N3000 funguje i při teplotách až 113 °F (45 °C), snižuje tak náklady na chlazení a příznivě ovlivňuje celkové provozní náklady. K funkcím zlepšujícím efektivitu patří:

 • Efektivní napájecí zdroj s certifikací 80PLUS vyměnitelný za provozu (s možností využití dvou zdrojů)
 • Dostatečná kapacita napájení pro obsluhu až 48 portů PoE+ (až 30,8 W) v provedení 1U
 • Redundantní chladicí ventilátory s proměnlivou rychlostí
 • Energeticky úsporný ethernet a zařízení fyzické vrstvy s nízkou spotřebou vám pomohou snížit spotřebu neaktivních portů a nečinných spojů

Pokročilá sada funkcí pro zjednodušení správy
Řada Dell Networking N3000 je navržena pro snadné nasazení a výjimečnou interoperabilitu. Jediná verze operačního systému (Dell Networking OS 6) vám umožní udržet konzistentní konfiguraci pro všechny produkty řady N. Komplexní sada funkcí zahrnuje následující možnosti:

 • Jedno společné rozhraní příkazového řádku (CLI) a grafické uživatelské rozhraní (GUI), které využívá dobře známý jazyk příkazů a umožňuje správcům sítě stát se rychle produktivními.
 • Automatická konfigurace z USB pomáhá správcům sítě rychle zavést zrcadlené konfigurace na mnoho zařízení pouhým vložením klíčenky USB.
 • Funkce třídy Enterprise-class s důvěrně známou a intuitivní konfigurací a příkazy pro správu – a navíc nejnovější otevřené protokoly a inteligentní integrační technologie pomáhají zajistit hladký provoz sítí od různých dodavatelů.

Spolehlivé nasazování v libovolném rozsahu
Přepínače řady N3000 nabízejí vysokou propustnost a kapacitu pro zvládání neočekávaného zatížení. Jsou ideálním řešením vrstvy 3 pro rychle se rozvíjející GbE sítě, které vyžadují vysokou agregaci, bezproblémovou redundanci a dostupnost.

 • Přenosové rychlosti až 260 Gb/s (plný duplex) a rychlost předávání až 193 Mp/s
 • Rozšiřující modul umožňující výměnu za provozu podporuje dvě rozhraní SFP+ a dvě rozhraní 10GBaseT
 • Integrované porty pro stohování a standardní kabely řady N podporují architekturu stohování až 12 jednotek po 84 Gb/s
 • Z jediné obrazovky nebo IP adresy lze spravovat stohy přepínačů až s 624 1GbE porty
 • Osm vícegigabitových (2,5/5GbE) portů RJ45 na modelu N3132PX-ON
Více info