Logo eKatalog Logo AutoCont

Budoucnost již nyní

Apple iPhone X přichází s velkou pompou a očekáváním. Společnost Apple vsadila na absenci tlačítek a nejlepší umělou inteligenci na trhu. Celý model X je vlastně jednou obrovskou obrazovkou, k jejímu ovládání potřebujete pouze dotyky, slova nebo pohledy. První OLED obrazovka, která odpovídá standardům Iphonu slibuje věrné barvy, dokonale temnou černou, vysoký jas a kontrastní poměr 1 000 000:1. Nově navíc můžete jako heslo používat svůj vlastní obličej, pokroková technologie Face ID rozpozná ve spolupráci s jednou z nejlepších kamer nejen křivky, ale také svalové mimiky a výrazy. Ani tato možnost zabezpečení, ani bezdrátové nabíjení není až tak revoluční novinkou. Tou je neuronový engine A11 Bionic, zvládající 600 miliard operací za sekundu a v kombinaci se čtyřmi úspornými jádry zvyšuje výkon modelu až o jednu třetinu oproti jeho předchůdcům.

28 670 | 34 691 s dph
Více info

Výdrž a odolnost

Společnost CAT je známá výrobou stavební techniky a to se přímo odráží i v jejích smartphonech. Caterpillar S31 má robustní pogumované tělo, odolné vodě, prachu, nečistotám, opakovaným pádům, a to dokonce z výšky 180 cm na beton. Unikátní je i možnost ovládat displej v rukavicích či s mokrými prsty. K velké odolnosti se navíc připojuje skvělý výkon a bezkonkurenční výdrž baterie.

7 559 | 9 147 s dph
Více info

Telefon do kapsy

V Sony rázně odmítli trend neustále se zvětšujících dotykových displejů a vytvořili smartphone pro všechny, kdo chtějí nosit svůj telefon i nadále v kapsách. XPeria XZ1 přitom díky nejvýkonnějšímu chipsetu nabízí ohromující výkon a úložný prostor. Spodní a horní hrana je vyrobena z kovu, čelní stranu kryje odolné sklo Gorilla Glass 5. generace.

12 757 | 15 436 s dph
Více info

Videokonference ve 4K z mobilu

Logitech MeetUP je dálkově ovládaná kamera a repro v jednom. Její 120° zorné pole umožňuje snadno zabrat až osm osob kolem stolu. Rozlišení 4K, funkce otáčení, naklápění a zoom. Připojíte přes kabel nebo Bluetooth, volitelně pár přídavných mikrofonů. Požádejte o bezplatnou zápůjčku!

22 934 | 27 750 s dph
Více info

Jediný svého druhu

Beoplay se rozhodl vytvořit unikátní reproduktor, jež nebude mít na trhu konkurenci. Výsledkem je model A9 vytvořený designérem Øivindem Alexanderem Slaattem. Speaker vážící patnáct kilo vysílá jednoznačnou zprávu o tom, že i reproduktor je součástí vaší domácnosti a zaslouží si své nepřehlédnutelné místo.

51 974 | 62 888 s dph
Více info

Zachyťte okamžik

Spolupráce firem HTC a Google přináší ovoce a tentokrát sází na nejlepší fotoaparát a kameru na trhu. Přitom si Pixel 2 vystačí pouze s jediným objektivem /snímačem a pouhými 12 megapixely. Je tak krásným důkazem toho, že někdy méně je více. Velký dynamický rozsah za všech světelných podmínek, skvělé detaily, mimořádné portréty, rychlý autofocus a výborné výsledky v testech.

Cena na dotaz
Více info

Sportovně elegantní

Nově bude o vaše zápěstí bojovat i Fitbit, známý především díky svým sportovním náramkům. Právě ze zkušenostní s jejich výrobou chce firma těžit a na rozdíl od své známější konkurence nabízí extrémní výdrž baterie a odolnost i v extrémních podmínkách. To vše při zachování sportovních funkcí, ale nově i s možností provádět platby, zobrazovat notifikace, či přehrávat hudbu.

4 092 | 4 951 s dph
Více info