Logo eKatalog Logo AutoCont

Správná doba pro nákup produktů Kaspersky

Nyní máte jedinečnou šanci pořídit si Kaspersky Endpoint Security for Business, výkonnou víceúrovňovou ochranu proti známým, neznámým a pokročilým hrozbám za zvýhodněných podmínek se slevou až 68 %. Zvolit si můžete z variant Select, Advanced a Total. Dále promo platí pro nákup produktů Kaspersky Security for Mail Server, Kaspersky Security for Internet Gateway a Kaspersky Security for Mobile. Akce platí do 30.6.2017 na nákup nových licencí i prodloužení stávajících.

Více info

DESlock šifrování od ESETU

DESlock je šifrovací aplikace pro firmy všech velikostí. Implementace do firemního prostředí je díky optimalizovanému nastavení velmi rychlá. Silné šifrování pevných disků, výměnných médií a e-mailů chrání cenná firemní data v situacích, kdy dojde k odcizení nebo ztracení notebooku. Vzdálená správa umožňuje jednoduše spravovat uživatele a pracovní stanice na dálku, včetně sdílení klíčů mezi klienty v reálném čase.

Více info

FortiOS 5.6 je k dispozici!

Objevte větší zabezpečení, použitelnost a vylepšení výkonu. Nejnovější inovace v Security Fabric zahrnují vydání FortiOS 5.6, nejpokročilejšího bezpečnostního operačního systému na světě, který poskytuje rámec pro pokročilou bezpečnost zabezpečení v budoucnu - zabudování předem ověřeného a inteligentního zabezpečení v celé infrastruktuře schopné automaticky sledovat a reagovat na hrozby kdekoli a kdykoli vzniknou.

Více info

ObserveIT přichází s novou verzí 7.0.

Nová verze ObserveIT reaguje na požadavky uživatelů a přináší nejen nový vzhled GUI (graphical user interface), ale také nové funkce jako jsou aktivní reakce na úkony uživatelů nebo možnost tvorby upozornění na psaní na klávesnici. Upozornění se velice hodí také pro příkazy v příkazovém řádku či neslušné výrazy v mailu. Mezi nové funkce patří také definování standardního chování uživatele formou vytvoření profilu uživatele, pro snazší detekci nestandardního či nežádoucího chování.

Více info

PRTG Network Monitor

Víte, co se ve vaší síti děje? Mějte přehled o všem, co se děje a může dít – a reagujte dříve, než to nastane! PRTG umí za vás detekovat stovky a tisíce parametrů a zpracovat je tak dokonale, abyste nedostávali výpis se změtí hodnot, ale jasnou zprávu, podle níž můžete reálně, rychle a účinně zasáhnout. Z jediného místa můžete reagovat na stoupající teplotu serverů, racků i koncových zařízení, na nedostatek paměti, stav operačních systémů a jejich patchů, běžících služeb a virtuálních strojů.

Více info

Komplexní přístup proti hrozbám

FortiSandbox představuje robustní řešení, které spojuje aktivní detekci a potlačování hrozeb, poznatky o hrozbách a možnost automatizace a integrace s dalšími řešeními. Řešení vychází z dlouholetých zkušeností společnosti Fortinet. Jeho základem je jedinečný dvouúrovňový sandbox, doplněný špičkovým řešením na ochranu proti škodlivému softwaru a volitelným integrovaným zpravodajstvím o hrozbách FortiGuard. K dispozici je jak pro lokální, tak cloudovou implementaci.

Více info

Kaspersky DDoS Protection

Pokud byla vaše firma někdy vystavena útoku DDoS (Distributed Denial of Services), tak již víte, že jeho dopady na finance a pověst mohou být zničující. V případě, že tento útok se vám dosud vyhnul, chraňte se včas. Kaspersky DDoS Protection přináší ucelené řešení, jež zmírňuje útoky DDoS a zajišťuje kontinuitu kritických online zdrojů a infrastruktury.

Více info