IBM Storwize přináší pro úložiště garantované úspory až 80 %

IBM Storwize nabízí nákladově efektivní nasazení flash technologií, takže můžete optimalizovat investiční i provozní náklady a zároveň maximalizovat flexibilitu u heterogenních systémů pro ukládání dat. Několik řad těchto storage systémů obsahuje komprese a další pokročilé funkce, které se snadno nasazují a pomáhají uřídit náklady v souvislosti s růstem vaší firmy. Řešení jsou postavena s využitím softwaru IBM Spectrum Virtualize, který umožňuje efektivní virtualizace dat v systémech IBM a non-IBM.

IBM Storwize V5000

Toto vysoce flexibilní a snadno použitelné virtualizované hybridní řešení pro ukládání dat poskytuje pokročilé funkce, které umožňují organizacím se středním pracovním zatížením zvládnout jakékoliv problémy spojené s ukládáním dat. Díky flexibilním možnostem licencování a několika hybridním modelům můžete začít s řešením Storwize V5000, které dnes vyhovuje vašim datovým potřebám a rozšiřovat v závislosti na tom, jak vaše organizace roste. Dané systémy přináší výhody jako jsou snadné používání, intuitivní správa, pokročilé technologie pro migrace dat, externí virtualizace i replikace přes IP.

IBM Storwize V7000

Tato řada představuje virtualizované úložné systémy třídy Enterprise Class. Lze je využít jako výchozí řešení implementace efektivní infrastruktury pro ukládání dat s výrazně lepšími ekonomickými parametry datového úložiště. Řešení nabízí nejmodernější technologie ukládání dat (virtualizace, komprese v reálném čase, storage clustering, Thin provisioning atd.), a umožňuje tak plně zužitkovat obchodní hodnotu uložených dat. Tyto systémy kromě toho obsahují novou výkonnou hardwarovou platformu schopnou podporovat ohromné objemy dat generované současnými cloudovými a analytickými aplikacemi.

Více v produktovém listu IBM Storwize