Dell Power Edge FX2

Revoluční architektura serverů FX mění dynamiku datových center. Konvergované rackové šasi FX2 s výškou 2U umožňuje postupně přidávat nebo vyměňovat kompaktní a modulární stavební bloky IT, jako jsou servery, úložiště a IO, s ohledem na aktuální potřeby výpočetního prostředí. Sdílené chlazení, napájení, připojení k síti, správa a rozšiřující sloty v šasi FX2 umožňují využití v široké řadě kombinací serverů a úložišť, přinášejí větší granularitu a vyšší efektivitu správy zdrojů IT. Servery FX můžete spravovat jednotlivě jako tradiční rackové servery a snadno je tak integrovat do vlastní metodiky správy serverů. Můžete se však také rozhodnout pro jejich hromadnou správu s použitím řadiče Dell CMC (Chassis Management Controller) pro správu serverů i součástí šasi. Na jediné správní konzoli CMC pro zjednodušenou hromadnou správu můžete prohlížet a spravovat až 20 samostatných systémů FX2. K dispozici jsou licence CMC pro komplexní (Enterprise) nebo základní (Express) správu. Architektura FX2 zjednodušuje přidělování a správu datových center a pomáhá tak firmám k efektivnějšímu růstu. Manažerům IT nabízí praktický způsob, jak plnit požadavky náročných obchodních trendů a reagovat na nepředvídatelné zátěže.

Servery Dell PowerEdge FX2 s procesorem Intel® Xeon® nabízejí škálovatelný a dynamický výkon, který umožňuje postupné sjednocování IT prostředí a bezpečné spojení s cloudovými službami.

Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, Intel Logo, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logo, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi, and Xeon Inside are trademarks of Intel Corporation in the U.S. and/or other countries.