Logo eKatalog Logo AutoCont

Výkonný a stylový IdeaPad 530S

Nový Lenovo IdeaPad 530S se s tloušťkou 16,4 milimetrů a váhou pod 1,5 kilogramu vejde bez překážení kamkoliv. S výdrží baterie až 8 hodin a možností rychlého nabíjení se jedná o ideálního společníka na jakoukoliv cestu. Ať už potřebujete pracovat nebo odpočívat.

Výkon obstará nejnovější generace procesorů Intel® Core™ i7 nabízející rychlejší spouštění a snadný multitasking. Ideapad 530s disponuje vynikajícím výkonem a robustním úložištěm. Užijte si paměť 16 GB DDR4 a úložiště až 512 GB PCIe SSD. S dedikovanou grafickou kartou NVIDIA zvládnete i složitější grafické programy.

Pro pobavení využijte bezprecedentní herní možnosti, skvělé zobrazení se záplavou detailů, barev a vysokým rozlišením, nebo ještě lepší zvuk. S reproduktory Harman zlepšujte dialogy, poskytujte detailně prokreslený zvuk a maximalizujte úroveň hlasitosti vašeho počítače bez zkreslení.

15 543 | 18 807 s dph
Více info

Jsme AUTOCONT a.s.

Důvodem změn je fúze několika společností v rámci skupiny, která byla naplánovaná již na počátku roku 2018, zjednodušení organizační struktury celé skupiny a příprava na budoucí růst společnosti. Oficiální název společnosti se mění na AUTOCONT a.s. a mění se i identifikační údaje na IČO 043 08 697 a DIČ CZ 043 08 697.

Více info

Ultra výkonný i tenký

Osmá generace šestijádrového procesoru Intel® Core™ společně s výkonnou grafikou od NVIDIA v pouhých dvou kilogramech a tloušťce pod dva centimetry. To je nový ultra výkonný Elite Book 1050 od HP. Kromě mimořádného zpracování se pyšní i skvělou odolností, rychlonabíjecí baterií s dlouhou výdrží nebo duálními SSD disky s podporou RAID.

45 338 | 54 859 s dph
Více info

Nová úroveň tabletu

S modelem Samsung Galaxy Tab S4 získáte první opravdový 2v1 tablet na trhu, jež se po připojení klávesnice chová jako reálný laptop. Tomu odpovídá uživatelské rozhraní, které připomíná prostředí v klasických stolních počítačích. Ke snazšímu ovládání 11“ displeje dopomůže S Pen stylus a možnost bezdrátově připojit jakoukoliv klávesnici a myš.

15 470 | 18 718 s dph
Více info

Elegance v pohybu

Yoga 920 je elegantní a pohyblivý. Vyzkoušejte jedinečné čtyřčlenné otočné panty, které zaručují vysokou spolehlivost a flexibilitu. Tu si vyzkoušíte v několika režimech, v nichž můžete maximálně efektivně pracovat či odpočívat. Kreativním bonusem je Lenovo Active Pen 2 a přes 4000 úrovní citlivosti dotykového displeje, díky němuž převedete své nápady do digitální podoby.

42 103 | 50 945 s dph
Více info

Nejmocnější MacBook

S velkou mocí přichází velká odpovědnost. A proto Apple vydává doposud nejvýkonnější, nejrychlejší a nejdokonalejší verzi populárního MacBooku. Nový MacBook Pro obsahuje novou generaci šestijádrových procesorů Intel, až 32 GB vyhrazené paměti pro spuštěné aplikace, ohromující displej a nevídanou rychlost čtení dat. A k tomu je mobilnější a přenosnější než kdy dříve!

154 900 | 187 429 s dph
Více info

Tablet nebo notebook?

Lehký, výkonný, se skvělou výdrží. ThinkPad X1 Tablet je dokonalým hybridem mezi notebookem, tabletem nebo promítacím plátnem. O tom rozhodujete jenom vy! Perfektní řešení pro všechny profesionály na cesty můžete ovládat pouhým hlasem, prstem nebo stylusem Lenovo Active Pen. A o svá data se nemusíte bát, zabezpečení heslem nahradíte otiskem prstu nebo skenem tváře.

42 281 | 51 160 s dph
Více info