Logo eKatalog Logo AutoCont

Kvalitní videokonference Logitech Group

Značka Logitech vždy byla a je špičkou mezi počítačovými periferiemi. Nyní i v oblasti vybavení pro videokonference. Vyberte si z několika modelů řady GROUP, které zaplňují mezeru mezi drahými zařízeními pro velké podniky a jednoduchými kamerkami pro jednoho uživatele. Logitechem vybavíte každou zasedací místnost. Je-li místnost větší, přidáte k základní sadě ještě pár přídavných mikrofonů.

GROUP je řešení pro videokonferenční hovory pro skupiny 14 - 20 osob. Získáte čistý obraz v rozlišení Full HD a křišťálově čistý zvuk. Díky pokročilým funkcím typu potlačení akustické ozvěny, redukci šumu a intuitivním ovládacím prvkům bude nyní snazší než kdykoli dříve přizvat libovolnou osobu ke konverzaci. Kameru můžete umístit na stůl nebo ji pomocí přiloženého držáku připevněte na zeď. Video budete přenášet v kvalitě HD 1080p při 30 snímcích za sekundu. Uslyšíte a bude vás slyšet díky realistickému zvuku, který je jasný, čistý a zcela srozumitelný. Rozšířená technologie zvuku snižuje ozvěnu, díky čemuž zní hovory více přirozeně. Okolní zvuky a ostatní rušivé tóny jsou potlačeny za účelem podpory příjemné, přirozeně znějící konverzace obou stran hovoru. Kamera sama má otáčení, naklápění a zoom. Požádejte nás o vzorek a vyzkoušejte si GROUP i ve své síti!

21 990 | 26 608 s dph
Více info

Nová dimenze práce a zábavy s Galaxy Note 8

Samsung smartphone s 6,3" s AMOLED Infinity displejem o rozlišení 2960×1440 px. Téměř bezrámečkový, celoplošně skleněný displej dosahuje až k okrajům přístroje; 8jádrový procesor, 6 GB RAM, 64 GB úložiště.

22 300 | 26 983 s dph
Více info

Cokoli ti jde od ruky, teď umíš líp

10“ iPadPro má vše co potřebujete od moderního počítače. iPad nabízel vždy fantastické Multi Touch prostředí, přestavěný Retina displej iPadu Pro definuje úplně nový standard. Je nejen jasnější a méně odrazivý, ale díky technologii ProMotion má daleko bezprostřednější odezvu.

16 563 | 20 041 s dph
Více info

Vaše pracoviště oživne!

Se Samsung 32“ Quantum Dot uvidíte 1 miliardu(!) barev v realistickém UHD rozlišení 3840 x 2160, z více vstupů díky multitaskingu (PBP a PIP), porty USB3.0 a 2x USB2.0 s rychlonabíjením mobilních zařízení. Otočení na výšku, výšková nastavitelnost a další vychytávky.

20 451 | 24 746 s dph
Více info

Intel Aero Profi Dron

Tato ready-to-fly platforma bezpilotních vzdušných dopravních prostředků (UAV) je kompletně sestavena a plně funkční quadcoptera poháněná deskou Intel® Aero Compute s technologií Intel® RealSense™ s otevřeným operačním systémem Linux. Nejen pro vývojáře a výzkumníky, toužící po rychlé cestě přenosu informací vzduchem.

28 816 | 34 867 s dph
Více info

iMac s 18 jádry. To není překlep.

S rychlostí Turbo Boost až 4,5 GHz je iMac Pro tak silný a flexibilní, že dokáže vybalancovat špičkové vícejádrové procesy s fantastickým výkonem pro jednovláknové operace. S iMacem Pro debutuje úplně nový čip. Radeon Pro Vega je víc než třikrát rychlejší oproti jakémukoli předchozímu GPU v iMacu.

Více info

Dělo od Asusu

Vlajková loď Asusu, nový ZenFone 4 je brilantní. Velký 5,5“ palcový displej s technologií Super IPS+ zajistí do detailů rozkreslené fotografie, které zaberete inovovaným duálním fotoaparátem s 12 a 8 Mpx čipy. Ty disponují výtečnou světelností optiky f/1,8. V srdci tepe Snapdragon 660 a až 6 GB RAM.

Více info