Tiskové zprávy - 2019

KKCG vstupuje do Cleverlance Enterprise Solutions a AEC

Praha (únor 2019) - Zástupci investiční skupiny KKCG dnes uzavřeli smlouvu s majiteli společnosti Cleverlance Group. Na jejím základě kupuje KKCG majoritní podíl ve společnostech Cleverlance Enterprise Solutions a AEC. V České republice tak pod křídly KKCG vznikne unikátní dodavatel ICT služeb s konsolidovaným obratem převyšujícím 5 miliard korun, se ziskem před započtením daní, úroků a odpisů (EBITDA) přes 300 milionů korun a s více jak 1800 zaměstnanci. Transakce podléhá schválení Úřadu pro hospodářskou soutěž. Do doby než bude schválena, bude Cleverlance Enterprise Solutions a AEC jednat samostatně.

AUTOCONT nabízí zákazníkům další výhody díky novým VMware kompetencím

Praha (únor 2019) - Společnost AUTOCONT na počátku roku získala jako jedna z prvních v ČR kompetenci VMware Master Services - Data Center Virtualization. Tento vysoký statut podporuje rychlejší cestu firem a organizacím v jejich digitální transformaci s využíváním certifikovaných služeb poskytovatele v oblasti pokročilých technologií VMware.

AUTOCONT se stal HPE partnerem roku 2018

Praha (leden 2019) - Společnost AUTOCONT a.s. získala za rok 2018 významné ocenění od Hewlett Packard Enterprise. Ze slavnostního novoročního večera si odnesla jedinou cenu, kterou HPE letos udělovalo partnerům – resellerům/integrátorům.