Byznys na prvním místě, třeba na konci světa

Lenovo ThinkPad L390 Yoga

Pokud hledáte pracovní notebook, který vám při vaší cestě za úspěchy nebude házet klacky pod nohy, či je vaším cílem zefektivnění pracovních pochodů ve vaší firmě, Lenovo L390 Yoga se vám přizpůsobí přesně tak, jak bude potřeba. A nemáme na mysli pouze jeho konvertibilitu až do 4 různých režimů. Jak už název Yoga vypovídá, flexibilita a výkon využití zde pracují ruku v ruce.

Představujeme maximálně praktické a flexibilní 2v1 zařízení vybaveno nejnovějšími procesory Intel® Core™ 8. generace, které zaručují ten nejvyšší možný výkon a plynulý chod všech vašich procesů a aplikací. Vaše oči uchvátí, ale zároveň nevyčerpá dokonalý 13,3 palcový dotykový displej ve Full HD rozlišení (1920x1080). Díky technologii In Plane Switching (IPS) poskytuje výrazně vylepšenou kvalitu barev a širokoúhlé zobrazení s většími pozorovacími úhly. Samozřejmostí jsou nejnovější operační paměti DDR4 (2400MHz) a SSD disk pro perfektní chod systému v každé situaci. A naléhavé hledání připojení k elektřině vám s 12 hodinovou výdrží baterie už nemusí dělat vrásky. A pokud přeci na tuto situaci dojde, díky rychlému nabíjení získáte až 80% kapacity baterie za pouhou hodinu nabíjení.

lenovo katalog

Hlavními přednostmi pracovních stanic ThinkPad Lenovo bylo vždy zabezpečení, spolehlivost a mobilita. U modelu L390 Yoga tomu samozřejmě není jinak a proto je vybaven dedikovaným čipem Trusted Platform Module 2.0 (TPM 2.0) pro šifrování dat. Dalším bezpečnostním prvkem je pak volitelná čtečka otisku prstu s dotykovým senzorem Match-on-Host, pro dokonalé zabezpečení vašich dat. Dokonalé zpracování pak zaručí odolnost, na kterou se vaše společnost může spolehnout. A pokud toužíte po opravdu nedobytné pevnosti, zvolte model s unikátní technologií vPro™ pro vylepšenou správu a zabezpečení vašeho zařízení. ThinkPad L390 Yoga znamená svobodu.

lenovo katalog

Konvertibilita notebooku patří mezí další klíčové charakteristiky, které Yogu dělají Yogou. Nabídne režimy notebook, tablet, stan a stojánek. Pro pohodlnou využití v jakékoli situaci, ať už jste na obchodním jednání, nebo si procházíte kalendář před spaním. A s podporou technologie pera Active Pen Pro si můžete užít pocit psaní jako po skutečném papíře s volitelným perem Lenovo Pen.

A pokud chcete zjistit více, zeptejte se vaší AI asistentky, sekretářky a vyhledávače Cortany. Pro ješte větší přehled a rychlost. Tak na co ještě čekáte?

Ve verzi i5-8265u/ 8GB RAM/ 512GB SSD/ Windows 10 Pro, již od 26 708,-

Více informací zde

Intel and the Intel logo are trademarks of Intel Corporation or its subsidiaries in the U.S. and/or other countries.