Logo eKatalog Logo AutoCont

Logitech se vrací

Logitech se vrací na český trh a přináší:
- špičkové sety pro kanceláře i doma
- klávesnice a příslušenství pro Apple iPad
- vybavení pro videokonference

Logitech MX Anywhere 2 je myš pro až 3 počítače. Laserové snímání Darkfield vám umožňuje bezchybné ovládání prakticky na libovolném povrchu včetně skla a povrchů s vysokým leskem. Tato bezdrátová přenosná myš, kterou si díky jejímu kompaktnímu tvaru můžete brát kamkoli s sebou umožní vaše záležitosti vyřizovat kdekoli - doma, v práci nebo na cestách.

Duální bezdrátové připojení. Připojte se k systému Windows a Mac prostřednictvím našeho doposud nejmenšího přijímače Pico Unifying nebo pomocí bezdrátové technologie Bluetooth Smart. Spárujte myš až se třemi počítači a snadno mezi nimi přepínejte stiskem tlačítka díky technologii Easy-Switch. Procházejte dlouhými dokumenty nebo webovými stránkami rychleji a snáze. Nebo stiskem tlačítka kolečka přepněte na režim po krocích pro přesnější procházení. Rychlé nabíjení. Jedna minuta nabíjení vám poskytne energii pro jednu hodinu provozu, plné nabití vystačí až na dva měsíce.

1 985 | 2 401 s dph
Více info

Výkladní skříň DELLU

DELL XPS 27 skrývá 10 reproduktorů a má se stát „nejlépe hrajícím all-in-one PC všech dob“. Dá se osadit až 32GB RAM, procesory Core i5-6400 nebo Core i7-6700 a až dvěma SSD disky. Nádherný displej s rozlišením 4K můžete mít v dotykové nebo nedotykové variantě. Objednává se podle konfigurátoru, jeho dostupnost bude oznámena.

89 500 | 108 295 s dph
Více info

Intel NUC s Optane memory

Intel NUC 7i7BNHX1 je nejmenším základem PC s Intel® Optane™ modulem, který spojuje paměť a úložiště do jedné virtuální jednotky s využitím software Intel® RST k urychlení výkonu a odezvy počítače. Má osazen Thunderbolt 3, USB 3.1, DP přes USB-C, Wi-Fi.

11 580 | 14 011 s dph
Více info

Dělo nejen do serveru

První Optane SSD s technologií Intel® 3D XPoint do PCIe slotu pracovních stanic a serverů. Tento model o kapacitě 375GB s označením P4800X je dnešní špičkou mezi datacentrovými SSD. Seznamte se s jeho úctyhodnými parametry. Testovací kusy budou dostupné v průběhu podzimu v naší akci „vyzkoušej a kup!“

36 901 | 44 650 s dph
Více info

AutoCont OfficePro mini

Akční skladový model o rozměrech jen 12x12 cm s Windows 10 Home. Výbava 32GB SSD a 2GB RAM je omezená licenčními podmínkami pro Windows 10 za speciální cenu pro malá PC. Disk i paměť se dají později kdykoliv vyměnit uživatelem za větší, licence Win zůstává platná i po upgrade. Do volné pozice lze umístit druhý HDD/SSD.

3 716 | 4 497 s dph
Více info

Nový iMac 27“

Vtáhnout tě do všeho, na čem děláš. O tom je tenhle iMac. A je přesvědčivější než kdy dřív. Úplně nové procesory, nejvyspělejší grafika, inovativní úložiště a rozhraní s větší propustností posouvají tvůj zážitek na nebývalou úroveň. Všechno ožívá na nejjasnějším a nejbarevnějším Retina displeji, jaký se kdy na iMacu objevil. Jasná věc.

58 067 | 70 261 s dph
Více info

8. gen procesorů Intel® Core™ v PC AUTOCONT

V konfigurátoru PC AutoCont najdete od září poslední generaci procesorů Intel (kódové označení Coffee Lake), které Intel uvádí na trh od 21. srpna. Nové procesory přinášejí vyšší výkon i pro virtuální realitu, která se otevírá i aplikacím používaným v pracovním prostředí podniků a organizací.

od 10 264 | 12 420 s dph
Více info