V prostředí AC CLOUD běží další podnikový informační systém

Ostrava (srpen 2016) – Po podnikových informačních systémech Microsoft Dynamics NAV a ESO9 se SAP stal dalším systémem, který společnost AutoCont rutinně provozuje pro zákazníky ve svém prostředí AC CLOUD.

Společnost AutoCont poskytuje své služby v prostředí AC CLOUD již několik let a zkušenosti s ním mají desítky zákazníků. AC CLOUD zahrnuje infrastrukturu a aplikace poskytované z českého datového centra společnosti AutoCont. Na podzim roku 2014 se AutoCont stal autorizovaným partnerem pro cloudovou platformu Microsoftu a jako první v České a Slovenské republice zprovoznil moderní služby datového centra, postaveného na plné implementaci Microsoft technologií Windows Azure Pack a Hyper-V. V posledních dvou letech se i díky této platformě, která se stává standardem pro cloud služby v podnikové sféře, významně navýšil počet zkušeností, které získali specialisté AutoContu s cloud provozem různých podnikových informačních systémů, včetně vlastního systému Magma HCM i dalších aplikačních agend.

AutoCont je nejen nejvýznamnějším dodavatelem podnikových informačních systémů Microsoft Dynamics NAV a AX na trhu, ale rovněž vyvíjí a implementuje vlastní systém pro personalistiku a mzdy Magma HCM i některé další aplikační produkty podporující provoz v cloudu. Díky svým poradenským službám (finanční i technické analýzy), migračním službám a službám zajištění provozu v cloudu nabízí AutoCont zákazníkům individuální přístup a snaží se hledat efektivní cestu pro provoz IT dle situace a potřeb zákazníka – s využitím služeb AC CLOUD, cloudových služeb Microsoftu či hybridních scénářů s využitím IT infrastruktury zákazníka. To vše tak umožňuje klientům získat komplexní a spolehlivou službu od jednoho dodavatele.

„V prostředí AC CLOUD poskytujeme infrastrukturní služby virtuálních serverů, úložišť, zálohování i disaster recovery. Z aplikačních řešení je to navíc firemní pošta, online komunikace či firemní portál. V poslední době noví zákazníci stále častěji využívají služby prostředí AC CLOUD pro zajištění efektivního provozu svých podnikových informačních systémů či systémů pro personalistiku a mzdy. Zkušenosti máme i s dalšími podnikovými agendami „ready-to-use aplikacemi“, kde garantujeme rychlé a spolehlivé nasazení v prostředí AC CLOUD,“ říká Marek Chmiel, obchodní ředitel divize ITSM ve společnosti AutoCont.

Detaily ke cloud službám prostředí AC CLOUD: www.accloud.cz.