IBM

IBM

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě, s více než osmdesátiletou tradicí v inovacích, které mění náš svět. Převažující činností IBM ČR je prodej širokého spektra IT technologií od serverů a systémů pro ukládání dat až po software a IT služby včetně konzultačních.

O společnosti

V roce 2005 došlo k převedení počítačové divize IBM do společnosti Lenovo. Z produktů IBM tedy AutoCont v současné době využívá především nabídku osvědčených serverů, systémů pro ukládání dat a případně dalších komponent jako součást dodávky komplexního řešení zákazníkům.

V roce 2006 koupila společnost IBM kalifornskou společnost FileNet, která se zaměřovala na tvorbu systémů správy podnikového obsahu (ECM). AutoCont, který již dříve spolupracoval se společností FileNet a budoval řešení nad jejími technologiemi, tak nově využívá začlenění produktů FileNet do IBM brandu Information Management. Jedná se především o technologie správy podnikového obsahu (ECM). Více informací na www.ibm.cz

Odbornost a certifikace společnosti AutoCont

AutoCont je držitelem nejvyšší partnerské úrovně Premier Partner a také servisním partnerem IBM. Pro dosažení této úrovně je kromě splnění určitého obratu předepsán rovněž počet kvalifikovaných odborníků v příslušných oblastech, což zákazníkům zaručuje vysokou kvalitu dodaných služeb.

AutoCont je autorizovaným Dodavatelem řešení pro produkty IBM System x, IBM Power System with AIX a IBM System Storage na úrovni "PREMIER".

AutoCont je autorizovaným partnerem společnosti IBM v oblasti Enterprise Content Managent (ECM), který je díky dosaženým technickým a obchodním certifikacím oprávněn dodávat služby, konzultace a podporu pro rodinu produktů IBM FileNet. AutoCont nabízí řešení a služby jak v oblasti správy obsahu (content management), tak v oblasti řízení obchodních procesů (business process management).

Kontakty

Tomáš Hykl
Tomas.Hykl@autocont.cz