Logo eKatalog Logo AutoCont

Jedinečnost v malém

Tenký, lehký a neuvěřitelně mobilní notebook Dell XPS 13 2v1 je nejmenší 13 palcový notebook. Díky velkému displeji bez rámečku je to krásný, snadno přenositelný výkonný notebook, na kterém můžete pracovat kdekoli. Navržen pro oko bez rušivých zvuků. Elegantní tichá konstrukce umožňuje tenčí provedení (8–13,7 mm) a omezuje nadměrný hluk a teplo vycházející z počítače, takže si můžete užívat tichý provoz při jednáních i v kavárnách. Je elegantní z každého úhlu, vybaven prvotřídním 360stupňovým závěsem pro nastavení do čtyř flexibilních pozic – tablet, režim stanu, notebook a stojánek – můžete tedy sledovat, pracovat nebo surfovat tak, jak si přejete.

Vychutnejte si lepší zobrazení
Zamilujte se do ohromujícího displeje UltraSharp s rozlišením QHD+ (3 200 × 1 800), který díky 5,7 milionu obrazových bodů (276 ppi) nabízí úchvatné detaily. Užívejte si o 2,5 milionu více pixelů než nabízí rozlišení Full HD. Uvidíte neuvěřitelně ostré obrázky i texty. Rozlučte se s rozmazanými čárami a upravujte obrázky s absolutní přesností. Obraz si můžete přiblížit a uvidíte podrobnější detaily nebo na displeji můžete zobrazit více obsahu. Displej IGZO IPS s širokým pozorovacím úhlem až 170° umožňuje pohodlně sledovat obsah prakticky odkudkoli. Dotykový displej můžete snadno ovládat klepnutím, přejetím nebo posouváním prstů. Jas 400 nitů je jasnější než běžné displeje notebooku, takže získáte skvělý obraz dokonce i venku. Antireflexní vrstva vylepšuje možnosti práce venku. Při barevné škále 72 % a kontrastním poměru 1 000 : 1 uvidíte nejjasnější světlé body i nejtemnější stíny.

Prvotřídní materiály a maximální odolnost
Notebooky 2 v 1 XPS 13 jsou vyrobeny ze strojově opracovaného hliníku a uhlíkových vláken, mají lepené sklo Corning® Gorilla® Glass 4 a ocelové závěsy v opracovaném hliníku pro silnější konstrukci. Displej je až 10krát odolnější proti poškrábání než sodnovápenaté sklo a opěrka na dlaně působí na dotyk chladněji. Přispívají ke špičkovému pocitu.

42 930 | 51 945 s dph
Více info

Poskytněte názor a získejte Yoga Book

Pokud investujete 3 minuty svého času a poskytnete nám do 14. 6. 2017 zpětnou vazbu, můžete získat Lenovo Yoga Book s operačním systémem Windows 10 Pro a 4-jádrovým procesorem Intel Atom. Jednoho z účastníků ankety vybereme a oceníme.

Více info

Nejkompaktnější laserový projektor

NEC P502HL je nejkompaktnějším projektorem na světě s jasem 5 000 ANSI lumenů a laserovým světelným zdrojem. Nová laserová technologie poskytuje až 20 000 hodin provozu bez údržby, zajišťuje vysokou spolehlivost a nízké náklady. Pro velikost obrazu až 300“ je ideální do poslucháren, velkých konferenčních místností nebo učeben.

79 900 | 96 679 s dph
Více info

Ideální poznámkový blok

Nejnovější model GalaxyTab S3 včetně S-pen, kterým můžete psát i kreslit až 12 hodin. Luxusní skleněné provedení zadní části vás uchvátí na pohled i na dotek. Čtyři reproduktory automaticky reagují na orientaci obrazovky a přehrávají zvuk ze všech čtyř rohů tabletu. Vylepšený S Pen vám přináší komfort psaní s klasickým perem.

17 355 | 20 999 s dph
Více info

Logitech Group

Překvapivě cenově dostupný videokonferenční systém pro střední a větší konferenční místnosti a skupiny 14 - 20 účastníků. Zajistí vysoce kvalitní obraz v rozlišení HD a čistý zvuk bez ozvěn typu potlačení akustické ozvěny, má redukci šumu a intuitivní ovládací prvky. Je kompatibilní s libovolnou videokonferenční softwarovou aplikací. Dokonale ostrý obraz a plně duplexní hlasitý odposlech umožňují vynikající kooperaci.

21 990 | 26 608 s dph
Více info

Multimediální výkon na cestách

Nová řada multimediálních notebooků Lenovo Legion sází na agresivní designové prvky, kombinaci černé a červené a nejmodernější technologie v tomto odvětví. To vše doplňuje skvělý zvuk od světoznámé značky Harman Kardon pro plnohodnotný zážitek na cestách.

20 380 | 24 660 s dph
Více info

65" dotykový displej Samsung

Nový 65" dotykový displej Samsung DM65E-BR s infra-kapacitní 10bodovou technologií dotyku poskytuje příjemnější a interaktivnější zážitek z psaní i ovládání multimediálního obsahu, než jaký znáte z dřívějška. Je ideální do zasedacích místností i učeben všech kategorií.

77 079 | 93 266 s dph
Více info