Logo eKatalog Logo AutoCont

Tiskněte bez starostí

Chcete získat levnou a úspornou A3 tiskárnu a tisknout 3 roky za měsíční paušál od 890 Kč bez DPH? Plaťte za stránku a zbytek nechte na nás. Nepoužíváme repasované ani jinak použité tiskové stroje. Po celou dobu paušálu vás budeme zásobovat originálním spotřebním materiálem – ovšem za ceny srovnatelné s neoriginálním, takže budete mít jistotu, že po ukončení smluvní lhůty vám, pokud budete mít zájem je dále provozovat, zůstanou zánovní funkční stroje s originálními hlavami, válci a dalšími výměnnými částmi, které se v průběhu provozu vyměňují.

Příklad
Kompaktní černobílou multifunkci A3, 23 str./min. s automatickým oboustranným podavačem, maximální výdrží 50 tis. str./měs., můžete mít od 890 Kč měsíčně (při smlouvě na 3 roky). Paušál zahrnuje 1 000 stran každý měsíc, veškeré záruční opravy a spotřební materiál. Více stránek měsíčně za příplatek, kalkulace je možná i za stránku (pay-per-click).

Výhody
S námi tisknete za paušál na 12 až 60 měsíců.
Máte vždy jistotu nového stroje a originálního spotřebního materiálu. Tisknete tedy kvalitně a spolehlivě po celou dobu smlouvy. Po skončení smlouvy vám zůstává stále zánovní kvalitně ošetřovaný stroj, který můžete provozovat ještě dlouho poté.

Požádejte nás o srovnávací nabídku.

Cena od 890 Kč bez DPH
Více info

Poskytněte svůj názor a získejte chytré hodinky

Pokud investujete 3 minuty svého času a poskytnete nám do 16. 3. 2018 zpětnou vazbu, můžete získat chytré hodinky Samsung Gear S3 se vzhledem skutečných prémiových hodinek. Jednoho z účastníků ankety vybereme a oceníme.

Více info

Radost pracovat

Kompletně novou řadů modelů pro kancelářské použití představuje EliteDisplay S270n, který by měl doplňovat počítače a notebooky EliteDesk a EliteBook. Díky svým vlastnostem zapadne do každé kanceláře a ulehčí plnění jakýchkoliv úkolů. Je možné si jej upravit na vyhovující výšku do ideální úrovně očí.

12 280 | 14 859 s dph
Více info

Budoucnost již dnes

Největší kanadská ropná společnost oznámila plán automatizace své činnosti. V průběhu 6 let nahradí 400 zaměstnanců samoovládacími vozidly. Suncor Energy plánuje zahájení začátkem roku 2019. Nyní disponuje 9 chytrými vozidly, v plánu má pořídit jich přes 150. Vozidla Komatsu razantně zvýší efektivitu práce, jsou schopny pracovat s minimální přestávkou.

Více info

Šestijádrová CPU

S finalizací mobilní verze čipu Coffee Lake se laptopy poprvé dočkají regulérních šestijádrových procesorů. Díky technologii založené na desktopovém hliníku to bude již brzy. Vyplývá to z komunikace zaměstnance firmy Gigabyte, který vypustil horkou zprávu neúmyslně do světa. Nový notebook má být k dispozici letos na přelomu března a dubna.

Více info

Nejlepší ve své třídě

Pokud hledáte reprezentativní mobilní zařízení s nádherným designem a velkým displejem, zaujme Redmi 5 Plus nejen velmi příznivou cenou. Triumfem Xiaomi je rychlý a bezpečný přístup k datům. Čtečka otisku prstu zde funguje snad nejlépe ve své třídě.

4 975 | 6 020 s dph
Více info

Převratné monitory

Se třemi novinkami vstupuje HP do nového roku i na poli monitorů. Jsou to Z27, Z32 a Z43 a čísla v názvech odpovídají jejich úhlopříčkám. Trio využívá technologie IPS a dosahuje nadprůměrného kontrastu i rozlišení. Vstupy jsou pojaty moderně, kromě několika klasických USB 3.0 rozbočovačů nabízí i Mini DisplayPort 1.2, velký DisplayPort 1.2 a HDMI 2.0 plus USB typu C.

12 808 | 15 498 s dph
Více info