Pro koho je členství v AC Dynamics Network určeno

Členství v síti AC Dynamics Network je výhodné nejen pro stávající dodavatele systémů Microsoft Dynamics. Je zajímavou příležitostí i pro prodejce a implementátory jiných ERP systémů na českém a slovenském trhu, kterým se nedostává dostatečné podpory a investic do rozvoje od jejich výrobce, nezvládají dostatečně rychle reagovat na technologické a funkční změny jako jsou nové verze Windows, Office, Cloud řešení či požadavky legislativy.

Zároveň je členství v AC Dynamics Network příležitostí i pro firmy, které teprve uvažují o rozšíření portfolia svých řešení a služeb právě o podnikové ERP systémy a hledají snadnou cestu, jak do tohoto businessu nastoupit. Tyto společnosti ocení, kromě záštity silného partnera, zejména marketingovou a obchodní podporu.

Volitelné úrovně partnerství umožňují různé zapojení partnera, od prodejních partnerů bez vlastního implementačního týmu až po komplexní implementátory. Všem je však v rámci AC Dynamics Network dostupné dlouholeté know-how, zázemí a podpora silného partnera.

Pro nové partnery je jednoduché začít a postupně své aktivity rozšiřovat.