Logo eKatalog Logo AutoCont

Pro nejnáročnější profesionály

Nejnovější generace profesionálního notebooku firmy Apple, která přináší až o 17 % tenčí profil, jasnější displej, skvělý výkon a až 2x větší trackpad pro snadné ovládání bez myši. Hlavní novinkou je Touch Bar, který také obsahuje oblíbené Touch ID pro ještě lepší bezpečnost vašich dat.

Když výkon hraje prim
Nový Macbook Pro nabízí procesory Intel Core i7 s frekvencí až 2.7 GHz, až 2 TB nejrychlejšího SSD úložiště a dedikovanou grafickou kartu Radeon Pro 460. Na notebooku jsou 4 USB-C konektory a nový, ještě větší trackpad.

Touch Bar
Touch Bar je tenký dotykový OLED displej nad klávesnicí, který se dynamicky mění a zobrazuje tak přesně to, co zrovna potřebujete ke své práci. Každá aplikace jej může využívat jinak a tak zvýšit vaši produktivitu.

71 018 | 85 932 s dph
Více info

HP Elite Slice - desktop nakrájený na plátky

Počítač s nezvyklým designem a v elegantním černo-zlatém provedení, které evokuje pocit luxusu, kterým HP Elite Slice je. Tento počítač se sestává z propojených modulů, které umožňují počítači přidávat funkce jednoduchým skládáním na sebe. Moduly rozšiřují kapacitu disků, přidávají konektory nebo skvělý zvuk s technologií HP Audio Boost. V budoucnu přibudou další moduly, například pro bezdrátové nabíjení.

21 547 | 26 072 s dph
Více info

Nástupce legendy

Nová generace legendárního iPhone 6S. Displej s širším barevným gamutem, novější procesor Apple A10 a fotoaparát s optickou stabilizací obrazu. Tlačítko plochy bylo nahrazeno tlakovým sensorem, díky kterému nový iPhone splňuje normu krytí IP67 a je tedy odolný vůči vodě a prachu. Nové jsou také dvě barvy - černá a temně černá, která prochází unikátní 9 krokovou anodizací a vytvoří dokonale lesklý a černý povrch.

17 514 | 21 192 s dph
Více info

Kompaktní dron na cesty

Zvládá až 4K video, autonomní vyhýbání se překážkám a až 27 minut letu. Díky skvělému hardwaru i softwaru disponuje pokročilými funkcemi jako je sledování označeného objektu, GPS navigace a pomocí optických sensorů i orientace v budovách. Díky technologii DJI OcuSync lze drona ovládat až na vzdálenost 7 km.

36 046 | 43 616 s dph
Více info

Společník pro volné dny

Náramek Samsung Gear Fit2 bude vašim osobním trenérem. Díky zabudované GPS a krytí IP68 je skvělým partnerem na sport, v elegantním designu a líbivých barvách vám bude dělat příjemnou společnost kdykoliv jej budete mít. Nepřeberné množství aplikací a skvěle čitelný SAMOLED displej vám zpříjemní každý den.

4 182 | 5 060 s dph
Více info

S puncem exkluzivity

Ideacentre AIO 910 je pracovní stanice firmy Lenovo, která nabízí kombinaci kompaktního a zároveň výkonného počítače. Celokovové provedení, nejmodernější procesory Skylake a dedikované grafické karty poskytují dostatek výkonu pro každodenní využití. Intel RealSense 3D kamera vám umožní s počítačem komunikovat novými způsoby – gesty nebo dokonce obličejem.

42 447 | 51 361 s dph
Více info