Logo eKatalog Logo AutoCont

Licence Premium plus zdarma ke každé Arcserve appliance

Arcserve UDP Appliance je vše co potřebujete pro snadné nasazení strategie ochrany dat, pokud hledáte komplexní a přitom snadno nasaditelné řešení kombinující SW a HW. Arcserve UDP Appliance je vybavena neomezenou SW licencí v edici Advanced, která nabízí:

  • konzistentní zálohu a obnovu s aplikační podporou
  • globální deduplikaci dat na zdroji
  • storage gataway pro zálohování do Cloudu
  • funkce Disaster recovery
  • nejnovější HW komponenty pro maximální výkon

Nastavení strategie ochrany dat napříč infrastrukturou vám zabere jen několik minut. Nyní však máte jedinečnou příležitost získat k zakoupenému řešení ochrany dat benefit ve formě Arcserve UDP Premium Plus funkcionalit – skutečné High Availability – žádný marketingový tahák. UDP Premium Plus kombinuje zálohu, replikaci, vysokou dostupnost a deduplikaci s přesně nastavitelným Recovery Point a Time Objectives. Funkce nepřetržité kontinuální dostupnosti celého systému a automatizovaný fail-over a fail-back vám pomohou získat jistotu kvalitního zálohování.

Více info

Představení novinky Microsoft 365

Microsoft na letošní letní konferenci představil nový produkt Microsoft 365. Novinka v sobě spojuje Office 365, Windows 10 a a Enterprise Mobility + Security. Toto řešení zajišťuje komplexní, inteligentní a bezpečné řešení pro zlepšení práce zaměstnanců. Představuje zásadní posun v návrzích řešení tak, aby co nejlépe naplňovala potřeby zákazníků pro moderní pracoviště. Pro pokrytí celého spektra zákazníků od velkých nadnárodních korporací po lokální firmy, Microsoft představil 2 verze - Microsoft 365 Enterprise a Microsoft 365 Business.

Více info

Alvao Enterprise Service Management

Organizace se často musí zabývat požadavky pro několik servisních oddělení. Příkladem může být příchod nového zaměstnance a s tím související včasná informovanost všech zúčastněných útvarů. Tyto a další podobné problémy s organizací práce několika oddělení dokážeme vyřešit zavedením systému ALVAO a prakticky ověřených procesů, které zajistí, aby úkoly byly včas zadány a vyřešeny.

Více info

Veeam Agent pro Microsoft Windows v2 nově a zdarma

Zaregistrujte se a získejte ochranu pro fyzická prostředí, cloud AWS a Azure a k tomu pro aplikaci Microsoft Office 365. Získáte tak podstatně lepší ochranu od společnosti Veeam®. Novinky Veeam Agent pro Microsoft Windows a Veeam Agent pro Linux chrání fyzické servery (s operačním systémem Windows nebo Linux), koncové body (notebooky / stolní počítače), virtuální počítače využívající cloud Amazon Web Services (AWS) nebo Microsoft Azure.

Více info

Nový Citrix XenApp a XenDesktop 7.14

Citrix XenApp a XenDesktop 7.14 nově umožňuje použití obou produktů v jedné Citrix farmě. Zákazníci mohou rovněž používat souběžně oba typy licencí, tedy licence concurrent, kdy licenční server sleduje jen počet současně pracujících uživatelů - nikoliv však, kteří to jsou a licence User/Device. Zákazníci tím získávají větší flexibilitu při zachování jednoduchosti infrastruktury, tedy Citrixové farmy.

Více info

Microsoft Exchange Online

Exchange Online nabízí rozšířené možnosti, jak chránit vaše informace. Filtrování malwaru a nevyžádané pošty chrání poštovní schránky. Možnosti ochrany před únikem informací brání uživatelům, aby omylem odeslali citlivé informace neoprávněným lidem. Globálně redundantní servery, špičkové možnosti zotavení po havárii a bezpečnostní tým expertů sledujících Exchange Online 24 hodin denně. To vše chrání vaše data.

Více info

Kredit až 750EUR na cloudové služby

Spolu s partnery nabízí Veeam svým zákazníkům cloudové služby zdarma až do výše 750 EUR. Máte tak možnost si zálohování prostřednictvím Veeam Cloud Connectu do AC CLOUD nejdříve vyzkoušet a teprve potom se rozhodnout, zda a jakých placených služeb budete dál využívat. Zaregistrujte se pro bezplatné služby Cloud Connect: Během pár minut získáte jedinečný aktivační kód, který poté můžete využít na bezplatné cloudové služby v AC CLOUD.

Více info