Logo eKatalog Logo AutoCont

Intel® Optane™ Memory

Paměťové moduly Intel® Optane™ jsou navržené jako akcelerátory výkonu do počítačů, vybavených nejnovější 7. generací procesorů Intel® Core™. Moduly Intel® Optane™ jsou založené na paměťové architektuře 3D XPoint™ v kombinaci s ovladačem Intel® Rapid Storage Technology (Intel® RST). Umístěním modulu Optane™ mezi procesor a pomalejší paměťová zařízení SATA (HDD, SSHD nebo SATA SSD) se budou běžně používaná data a programy ukládat do mezipaměti blíže k procesoru a výsledkem bude celková rychlejší reakce systému. Paměť Intel® Optane™ spojuje paměť a úložiště do jedné virtuální jednotky s využitím inteligentního software (Intel® RST) k urychlení výkonu a odezvy počítače. Nazýváme ji jako paměť, protože využívá nové paměťové médium k ukládání informací blíže k procesoru, podobně jako systémová paměť. Nenahrazuje ale operační paměť. Moduly o velikosti 16GB nebo 32GB se zasouvají do slotu M.2 s podporou Optane™ na kompatibilních základních deskách a počítačích.

1 149 | 1 390 s dph
Více info

Malé, robustní a tiché

AutoCont OfficePro 1020 pasiv. Pasivně chlazené miniPC bez točivých součástí, vhodné do ztížených provozních podmínek. Snadno ho upevníte za monitor nebo pod stůl. Vybírejte v našem konfigurátoru.

14 883 | 18 009 s dph
Více info

Hovor přes Skype jedním dotykem

Moderní pojetí desktopu od HP. Vypadá nezvykle – připomíná něco jako discman, router nebo set-top box. Je revoluční nejenom v tom, jak vypadá, ale i v tom, co umí. Modul s repro Bang & Olufsen, a HP Collaboration Cover, když mu nastavíte vlastní číslo a účet u Skype, ke komunikaci nepotřebujete už mít žádnou telefonní linku. Hovor se spustí jediným dotykem prstu.

25 810 | 31 230 s dph
Více info

Nejmodernější a přitom nenápadné

AutoCont OfficePro 3050. Moderní výkonné pracoviště klasické velikosti pro kanceláře všech velikostí s podporou vzdálené správy, vždy ve spolehlivém a tichém šasi „design in Sweden“, ať už jde o mikro nebo midi. Šetří náklady na provoz a servis díky technologii Intel® vPro™ a nejnovějším procesorům a čipsetům.

14 382 | 17 403 s dph
Více info

Kompaktní PC nejen pro přehrávání DVD

AutoCont OfficePro 1020 je konfigurovatelné Mini PC ve formátu miniITX, do kterého ale schováte i klasickou DVD mechaniku. Bohatá výbava porty a příznivá cena potěší.

11 751 | 14 219 s dph
Více info

Testován na odolnost

Lenovo ThinkCentre M700z je PC formátu AIO s 20” obrazovkou a byl úspěšně testován dle vojenských standardů MIL-SPEC, což zaručuje mimořádnou odolnost v jakémkoliv prostředí. Prošel testy teploty, tlaku, prachu, vlhkosti a vibrací.

13 454 | 16 279 s dph
Více info

Stylový a kompaktní

Lenovo S500z je 23" počítač All-In-One, který je k dispozici v dotykové či nedotykové variantě. Je jako stvořený pro jakoukoli kancelář, maloobchodní prostředí nebo recepci. FHD (1 920 × 1 080) displej je navíc zárukou fantastického obrazu. S technologií Intel® Ready Mode a Intel® Small Business Advantage.

15 793 | 19 110 s dph
Více info