Logo eKatalog Logo AutoCont

Bezpečnostní architektura Fortinet Security Fabric

Fortinet je jediný dodavatel, který nabízí bezpečnostní řešení pro sítě, koncové body, aplikace, datová centra, cloud a přístup, které vzájemně spolupracují a fungují společně jako integrovaná bezpečnostní architektura. Zavedení zabezpečení jednotlivých částí podnikového IT nestačí. Všechna řešení musí spolupracovat a vytvářet jednotnou bezpečnostní konstrukci – SECURITY FABRIC, která pokryje celou síť, bude obsahovat bezpečnostní senzory a nástroje, které o sobě budou navzájem vědět a fungovat jako jeden celek, i kdyby pocházely od různých dodavatelů. Další komponenty musí shromažďovat data, koordinovat kroky a reagovat na všechny potenciální hrozby v reálném čase na základě aktuálních informací. Právě do tohoto pojetí bezpečnosti zapadá FortiSandbox a další řešení na ochranu proti pokročilým hrozbám.

Více info

Intercept X od Sophosu chrání před ransomware

Sophos Intercept X je antiexploit a antiransomware produkt nové generace založený na sledování chování útočníků, rozpozná a blokuje běžné techniky používané pro doručení malwaru, takže vaše koncové body budou v bezpečí před neznámými hrozbami i zranitelnostmi nultého dne. Soubory napadené ransomware vrací zpět v původní podobě, uživatel tak v okamžiku útoku nepřichází o žádná data. Nasazení je díky cloudové správě Sophos Central jednoduché a intuitivní.

Více info

Vyzkoušejte hardware Kerio zdarma na 30 dní

Hardwarová zařízení Kerio Control jsou komplexním řešením pro unifikované zabezpečení sítě (UTM), které vám zajistí celkovou ochranu sítě a dat pomocí Next-Generation Firewallu. Součástí každého zařízení je Next-Generation Firewall a směrovač, detekce a prevence útoků (IPS), antivirová ochrana firewallu, VPN a filtrování obsahu webu a aplikací. Zařízení jsou dodávána s nejnovější verzí softwaru Kerio Control a zároveň s nimi získáte i roční Software Maintenance a roční záruku na hardware.

Více info

Víte co se děje a může dít ve vaší síti?

Mějte přehled o všem, co se děje a může dít – a reagujte dříve, než to nastane! PRTG umí za vás detekovat až tisíce parametrů a zpracovat je tak dokonale, abyste dostali jasnou zprávu, podle které můžete reálně, rychle a účinně zasáhnout. Z jediného místa zareagujete na stoupající teplotu serverů, racků i koncových zařízení, na nedostatek paměti, na stav operačních systémů a jejich patchů, běžících služeb a virtuálních strojů; můžete reagovat na provoz v síti, pokusy o průniky.

Více info

Ochrana a regulace GDPR s McAfee

K zajištění shody s GDPR společnost McAfee doporučuje technologická řešení, která snižují rizika související s bezpečností a ochranou soukromí. Prvním z nich je McAfee Total Protection for DLP, který chrání citlivá data a zajišťuje soulad s požadavky legislativní i oborovými dle potřeb vaší organizace, bez ohledu na jejich umístění a způsob užití a sdílení – v síti, úložištích i na koncových zařízeních. Díky centralizovanému nasazení, správě a reportování šetříte finanční i lidské zdroje.

Více info

Správná doba pro nákup produktů Kaspersky

Nyní máte jedinečnou šanci pořídit si Kaspersky Endpoint Security for Business, výkonnou víceúrovňovou ochranu proti známým, neznámým a pokročilým hrozbám za zvýhodněných podmínek se slevou až 68 %. Zvolit si můžete z variant Select, Advanced a Total. Dále promo platí pro nákup produktů Kaspersky Security for Mail Server, Kaspersky Security for Internet Gateway a Kaspersky Security for Mobile. Akce platí do 30.6.2017 na nákup nových licencí i prodloužení stávajících.

Více info

ObserveIT přichází s novou verzí 7.0.

Nová verze ObserveIT reaguje na požadavky uživatelů a přináší nejen nový vzhled GUI (graphical user interface), ale také nové funkce jako jsou aktivní reakce na úkony uživatelů nebo možnost tvorby upozornění na psaní na klávesnici. Upozornění se velice hodí také pro příkazy v příkazovém řádku či neslušné výrazy v mailu. Mezi nové funkce patří také definování standardního chování uživatele formou vytvoření profilu uživatele, pro snazší detekci nestandardního či nežádoucího chování.

Více info